Sestdiena, 20.07.2024 03:21
Ramona, Ritma

LIAA Ogres biznesa inkubators piesaka jaunu dalībnieku uzņemšanu

LIAA Ogres biznesa inkubators
1 Mar
09:56
LIAA Ogres biznesa inkubators piesaka jaunu dalībnieku uzņemšanu

LIAA Ogres biznesa inkubators piesaka jaunu dalībnieku uzņemšanu

LIAA Ogres biznesa inkubators
1 Mar
09:56

Ar saukli “Tava komanda startam” Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Ogres biznesa inkubators izziņo 2023. gada pavasara uzņemšanu pirmsinkubācijas programmā. No 1. līdz 20. martam sešu mēnešu apmācību programmā kopumā tiks uzņemti 250 biznesa ideju autori.

No 2017. gada līdz šim brīdim šo programmu apguvuši jau 2986 biznesa ideju autori.


Ekonomikas ministre Ilze Indriksone: ”Uzdrošināšanās sākt uzņēmējdarbību prasa pārvarēt aizspriedumus un potenciālos riskus, nebaidīties no neizdošanās un mērķtiecīgi virzīties uz jaunu panākumu sasniegšanu. Dalība biznesa inkubatoru pirmsinkubācijas programmā ir ne tikai pirmais nopietnais atspēriena punkts topošajiem uzņēmējiem, bet arī ir viens no inovatīvas un uz produktivitātes kāpināšanu orientētas uzņēmējdarbības ekosistēmas elementiem Latvijā, kas spēs nodrošināt iedzīvotājiem nepieciešamās darbavietas visā valstī, stabilu labklājību un drošību par nākotni. Tāpēc nenovērtējami svarīga ir valsts palīdzība jaunas uzņēmējdarbības sākšanai un attīstīšanai”.


Pirmsinkubācijas programma ir piemērota biznesa ideju autoriem, kam vēl nav sava uzņēmuma, kā arī jaunajiem uzņēmējiem pašā uzņēmējdarbības sākumā, kad produkts vēl nav pieejams plašam klientu lokam. Programma ilgst sešus mēnešus un tās laikā dalībnieki piedalās apmācībās, apgūstot svarīgākās uzņēmējdarbības prasmes, apmeklē uzņēmēju pieredzes stāstu sesijas un individuālās konsultācijās saņem mentoru atbalstu jau detalizēta rīcības plāna izstrādei biznesa idejas attīstīšanai.


Dalība programmā nodrošina arī pieeju ar biroja tehniku aprīkotām darba telpām jeb kopstrādei jebkurā no divpadsmit LIAA biznesa inkubatoriem un deviņām atbalsta vienībām, kā arī iespēju pievienoties lielākajai jauno uzņēmēju kopienai Latvijā.


“Radošas idejas, drosme uzdrīkstēties, iziet no savas komforta zonas – tā varu raksturot pirmsinkubācijas dalībniekus, kuri, darbojoties pirmsinkubācijas programmā, attīsta savu biznesa ideju” par līdzšinējo dalībnieku pieredzi stāsta LIAA Ogres biznesa inkubatora pirmsinkubācijas programmas vadītāja Jana Millere.


Pieteikties pirmsinkubācijas programmai varēs no 1. līdz 20. martam, iesniedzot pieteikumu vienotajā valsts platformā biznesa attīstībai www.business.gov.lv.

Visi interesenti, kas vēlas apgūt uzņēmējdarbības pamatus bez maksas un spert pirmos soļus sava biznesa attīstībā, tiek aicināti uz individuālajām konsultācijām ar pirmsinkubācijas programmas vadītāju Janu Milleri, lai iepazītos ar programmas norisi un saņemtu informatīvu atbalstu pieteikuma aizpildīšanai. Pieteikties uz konsultāciju var, rakstot uz vai zvanot 62400902.


Kā arī 24.februārī norisināsies LIAA Ogres biznesa inkubatora “Pirmsinkubācijas info stunda”, kurā pastāstīsim par prasībām un nosacījumiem uzņemšanai pirmsinkubācijas programmā, kā arī par inkubatora sniegtajiem pakalpojumiem un atbalstu jūsu biznesa idejas attīstībai. Pieteikšanās “Pirmsinkubācijas info stundai” šeit:


LIAA biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību. LIAA Biznesa inkubatorus finansē ERAF projekts "Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators".


Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem šeit:
Par pirmsinkubācijas programmu šeit: