Sestdiena, 20.07.2024 04:12
Ramona, Ritma

Nedēļas nogalē Lielvārdē sporta festivāls "Festiņš"

ogresnovads,lv
26 Aug
18:00
Nedēļas nogalē Lielvārdē sporta festivāls "Festiņš"

Nedēļas nogalē Lielvārdē sporta festivāls "Festiņš"

ogresnovads,lv
26 Aug
18:00

26. un 27. augustā Lielvārdē norisināsies 24 stundu sporta festivāls, ko dalībnieki iesaukuši par “FESTIŅU”. Šis pasākums norisināsies jau otro reizi. Pasākuma galvenais mērķis un notikums ir tas, ka bez pārtraukumiem 24h, skrienot pa stadionu, tiek nests stafetes kociņš. Katru stundu mainās skrējēji, bet skriešana neaptājas pat naktī!

Festivālā izveidota arī plaša aktivitāšu programma ikvienam apmeklētājam. Paralēli skriešanai norisināsies dažādas aktivitātes ģimenēm un bērniem - mini futbolgolfs, šautriņmešana, lielās spēles, piepūšamā atrakcija, rāpošanas sacensības, SUP baseins, velo sacensības, noratlons, viktorīna un daudz kas cits.

Aktīvajiem sportistiem būs iespēja piedalīties arī volejbola, basketbola, futbola turnīros un vēl citos sportiskos pārbaudījumos. Šī gada jaunums ir arī Xbox NBA turnīrs.

Piektdienas vakarā Lielvārdes kultūras centrs organizē brīvdabas kino ar lielisku latviešu filmu - “Wild East. Kur vedīs ceļš.

Ieskaties programmā un pievienojies - baudīsim “Festiņu” kopā!

Vairāk informācijas - www.facebook.lv/VisaVeidaKustiba

Vai sazinoties  - 29571247, 

Organizē: Biedrība “Visa Veida Kustība” sadarbībā ar Lielvārdes sporta centru, Lielvārdes kultūras centru, Ogres novada Sporta centru, Lielvārdes un Ķeguma aktīvajām biedrībām un iedzīvotājiem.