Pirmdiena, 17.06.2024 17:43
Artis, Artūrs

Ogres DOMS aicina piedalīties Lielā Gavēņa izaicinājumā

Ogres DOMS
21 Feb
19:00
Ogres DOMS aicina piedalīties Lielā Gavēņa izaicinājumā

Ogres DOMS aicina piedalīties Lielā Gavēņa izaicinājumā

Ogres DOMS
21 Feb
19:00

Lai iedrošinātu cilvēkus garīgai izaugsmei un sevis pilnveidošanai, sākoties Lielajam Gavēnim iniciatīva Ogres DOMS aicina ikvienu iesaistīties #MANSGAVĒNIS izaicinājumā, četrdesmit dienu laikā no 22.februāra līdz Lieldienām apņemties atturēties no kaut kā neveselīga un uzsākt darīt kaut ko labu un noderīgu.

Šī iemesla dēļ “Instagram” un “Facebook” kontos ir tapis interaktīvs gavēņa laika izaicinājums ar mirkļbirku #MANSGAVĒNIS, caur kuru ikvienam ir iespēja aicināt savus tuviniekus un draugus uz Lielā gavēņa laika izaicinājumu. Piedalīties šajā izaicinājumā var nokopējot (printscreen) sava telefona ekrānšāviņu, apvelkot vai uzrakstot savus izaicinājumus, atzīmējot divus draugus, kurus vēlas izaicināt un kopā ar neaizpildītu formu publicēt Facebook vai Instagram tīklos kopā ar mirkļbirku #MANSGAVĒNIS. Tātad jāpublicē gan savu aizpildīto veidni, gan tukšo, lai draugi to var tālāk kopēt un turpināt izaicinājumu! Veidne pieejama soctīktu kontos @ogresdoms un @ogrestbd.


“Gavēnis ir jau tūkstošiem gadu ilglaicīga prakse, ko cilvēki ir piekopuši garīgu mērķu labā. Kādiem gavēņa mērķis ir bijis izcīnīt uzvaru pār savām miesas tieksmēm un sakārtot savu dzīvi, citiem dievišķas atklāsmes, apsardzības vai dziedināšanas meklēšana, citiem vēlme tuvoties Dievam un iepazīt Viņu ar sirdi, atsakoties no šīs zemes baudām. Mūsu pārticības laikmetā ir veselīgi disciplinēt gan savu miesu, gan dvēseli, lai varam ne tikai labāk novērtēt to, kas mums ir dots, bet arī sakārtot savu sirdi un savas attiecības ar līdzcilvēkiem un Radītāju”, par gaidāmo gavēņa izaicinājumu izsakās Ogres DOMS veidotājs un mācītājs Dainis Pandars, kura Lielā Gavēņa uzaicinājumu var noskatīties šajā saitē šeit: 


Tāpat otrdien, 21.februārī Ogres DOMS podkāstā plkst. 19.00 viesosies Ogres draudžu mācītāji, lai runātu par gavēņa nozīmi, mērķiem un praktisko pusi no kristīgās ticības perspektīvas. Sarunu varēs skatīties tiešraidē, ar iespēju uzdod arī savus jautājumus vietnē šeit: 


Gavēņa laikā Ogres DOMS un citu draudžu sociālajos kontos ar mirkļbirku #MANSGAVĒNIS tiks publicēti iedzīvotāju stāsti par izaicinājumiem un Dieva atbildēm gavēņa laikā.


Vairāk informācija:
fb.com/OgresDOMS
fb.com/ogrestrisvienibasbaznica
instagram.com/ogrestbd