Piektdiena, 12.04.2024 19:57
Ainis, Jūlijs

Ogres novada Uzņēmēju dienā Ogre iemirdzēsies Ziemassvētku rotā

ogresnovads.lv
26 Nov
09:00
Ogres novada Uzņēmēju dienā Ogre iemirdzēsies Ziemassvētku rotā

Ogres novada Uzņēmēju dienā Ogre iemirdzēsies Ziemassvētku rotā

ogresnovads.lv
26 Nov
09:00

Sestdien, 2022. gada 26. novembrī, Ogrē, pilsētas centra skvērā un Brīvības ielas gājēju promenādē no plkst. 16.00 norisināsies Ogres novada Uzņēmēju dienas pasākumi.

Šoreiz Uzņēmēju dienai Ogrei izvēlēts no iepriekšējiem gadiem atšķirīgs formāts – pasākumi norisināsies ārpus telpām. Šāda norises veida izvēle nav nejaušība, tāpat kā Uzņēmēju dienas moto – “Iemirdzies Ogrē!” – nav izraudzīts nejauši. Šajā dienā Ogres novada centrā ar savu veikumu iemirdzēsies novada uzņēmēji, amatnieki, mājražotāji.

Pilsētas centra skvērā uz brīvdabas skatuves norisināsies sarunas par uzņēmējdarbības iespējām Ogres novadā, uzņēmēji dalīsies pieredzē un ar saviem veiksmes stāstiem arī citus iedrošinās sākt kaut ko jaunu.

Ar uzņēmēju, mājražotāju un amatnieku produkciju pilsētas un novada iedzīvotāji varēs iepazīties prezentācijās, degustācijās, kā arī būs iespēja iegādāties sev tīkamas un noderīgas lietas.

Uzņēmēju diena – tie ir svētki, un, protams, svētkus kuplinās muzikālā programma.

Ogres novada pašvaldība lepojas ar saviem uzņēmējiem, amatniekiem, mājražotājiem, ar novada cilvēkiem, kuri  ar savu strādīgumu, radošumu, izdomu, spēju pārvarēt dažādus šķēršļus un grūtības, rada vērtības visas sabiedrības labā.

Suminot šos čaklos, strādīgos ļaudis un iepriecinot pilsētas iedzīvotājus un viesus, tieši šajā dienā, dienā pirms Pirmās Adventes, Ogre iemirdzēsies Ziemassvētku rotā.  

Šajā dienā Ziemassvētku rotājumi iedegsies arī Ikšķilē, Ķegumā un Lielvārdē.