Piektdiena, 19.07.2024 05:43
Digna, Jautrīte, Kamila

Ogresgala pagasta svētki Ciemupē

ONKC
18 Jūn
16:30
Ogresgala pagasta svētki Ciemupē

Ogresgala pagasta svētki Ciemupē

ONKC
18 Jūn
16:30

18. jūnijā Ciemupē svinēsim Ogresgala pagasta svētkus.

Pulksten 16.30 Ciemupes Tautas namā ar aizraujošiem stātiem par mājas LĀDIŅI saimnieku likteni un vēsturisko fonu svētku apmeklētājus iepazīstinās latviešu dzejnieks, rakstnieks, žurnālists un šīs mājas saimnieks Māris Rungulis. Mājas vēsture ir raiba, jo piedzīvojusi dažādus laikus – šeit atradies pirmais jaundibinātā Ogresgala pagasta vecākā kabinets, bet vēlāk ierīkots sarkanais stūrītis.


No pulksten 18.00 pie Ciemupes Tautas nama svētkus ieskandināskoncerts SKAISTS TAS MŪSU PAGASTIŅŠ. Koncertā piedalās Ogresgala Tautas nama bērnu deju kolektīvs ĀBOLĒNI, jauniešu deju kolektīvs ĀBEĻZIEDS, jauktais vokālais ansamblis SAIME, sieviešu vokālais ansamblisDŪJAS un Ogresgala pamatskolas 1.-3.kl. ansamblis, solisti Līva Stūrniece, Valdis Celmiņš.


Plkst.19.00, saulgriežus gaidot, ikvienam būs iespēja iemēģināt roku ziedu paklāja aušanā, kā arī aplūkot Jāņu zāļu izstādi.
Mazliet vēlāk Ogresgala pagasta iedzīvotājus un viesus ar koncertu sveiks mūziķis, komponists, pedagogs un Ciemupes iedzīvotājs Andris Buiķis. Koncertā varēs dzirdēt Andra radītu orģinālmūziku, kas tapusi pēdējo divu gadu laikā Ogresgala pagasta, Ciemupē.


Savukārt plkst. 21.00-24.00 koncertballe vasarīgās noskaņās ar Laimi Rācenāju un viņa orķestri. Orķestra sastāvā Laimis Rācenājs – vokāls, Matīss Žilinskis – klavieres, Zintis Žvarts – saksofons, Andris Buiķis – bungas.


Pasākuma apmeklējums bez maksas.


Pasākumā tiks filmēts un fotografēts. Iegūtais materiāls tiks izmantots publicitātes vajadzībām