Sestdiena, 13.07.2024 21:43
Margarita, Margrieta

Politiski represēto personu salidojums Ikšķilē

Ogresnovads.lv
5 Aug
13:00
Politiski represēto personu salidojums Ikšķilē

Politiski represēto personu salidojums Ikšķilē

Ogresnovads.lv
5 Aug
13:00

5.augustā plkst.13.00 Ikšķiles estrādē notiks 24.Latvijas politiski represēto personu ikgadējais salidojums, kuru organizē Latvijas Politiski represēto apvienība (LPRA) sadarbībā ar Ogres novada pašvaldību. Salidojumā aicināti piedalīties politiski represētie, viņu ģimenes locekļi un citi interesenti.

“Savu ikgadējo salidojumu sāksim ar svinīgo daļu – Latvijas valsts karoga ienešanu, Latvijas himnu, Latvijas Politiski represēto apvienības vadības, Valsts prezidenta Edgara Rinkēviča, Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Egila Helmaņa un viesu uzrunām. Salidojuma dalībnieki pieņems LPRA valdes sagatavotu aicinājumu,” informē LPRA valdes locekle Dagnija Liepiņa.

Salidojuma dalībniekiem koncertu sniegs Dailes teātra aktieris Artis Robežnieks un dziedātāja Ieva Sutugova, bet pēc koncerta turpat estrādē sāksies salidojuma saviesīgā daļa, muzicēs grupa "Bello trio", būs arī brīvais mikrofons. Tāpat būs bufete no Bauskas novada zemnieku saimniecības "Krišjāņi" ar saldējumu, sieriem un kafiju.

D.Liepiņa informē, ka Ikšķiles dzelzceļa stacijā uz katru tanī laikā ienākošo vilcienu būs pretī autobuss un aizvedīs salidojuma dalībniekus līdz estrādei. Salidojuma laikā dežurēs specializētā ātrās palīdzības brigāde no medicīnas sabiedrības "ARS".