Trešdiena, 24.04.2024 16:30
Nameda, Ritvaldis, Visvaldis

Projekta “Satiec Purvīti” noslēguma izstāde Ķeipenē

ogresnovads.lv
1 Aug
09:00
Projekta “Satiec Purvīti” noslēguma izstāde Ķeipenē

Projekta “Satiec Purvīti” noslēguma izstāde Ķeipenē

ogresnovads.lv
1 Aug
09:00

No 1. augusta līdz 5. augustam Ogres novada projekta “Satiec Purvīti” noslēguma izstāde Ķeipenē. Atzīmējot latviešu gleznotāja Vilhelma Purvīša 150 jubileju, no 12. marta līdz 30. jūlijam visā Ogres novadā norisinās gleznošanas darbnīcas SAJŪTI PURVĪTI.

Iedvesmojoties no meistara darbiem, ar savu rokas pieskārienu Latvijas ainavas iemūžinās viņa novadnieki. Darbnīcu noslēgumā taps visu dalībnieku radīto mākslas darbu kopizstāde, kuru no 29. jūlija līdz 5. augustam varēs aplūkot Ogres novada Ķeipenes pagastā.

SAJŪTI PURVĪTI dalībnieki varēs iejusties Latviešu gleznotāja Vilhelma Purvīša mākslas pasaulē, gūt jaunas prasmes un gleznot, kā reiz to darījis pats meistars. Darbnīcās izvēlēsimies Vilhelma Purvīša gleznas reprodukciju, strādāsim ar akrila krāsām un apgleznosim audeklu meistares pavadībā.

Plānotais darbnīcas ilgums -  līdz 2 stundām. Vecuma ierobežojums 13+. Gleznošanas pieredze nav nepieciešama un darbu radīšanai nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti.

Gleznošanas darbnīcu ciklam SAJŪTI PURVĪTI noslēdzoties, pēc 5. augusta dalībnieki savus darbus varēs saņemt savā īpašumā. Katrs dalībnieks par gleznas saņemšanas laiku un vietu tiks informēts individuāli.