Piektdiena, 24.05.2024 20:18
Ilvija, Marlēna, Ziedone

Rembates pagasta svētki un dārzeņu festivāls

Ogresnovads.lv
23 Sep
11:00
Rembates pagasta svētki un dārzeņu festivāls

Rembates pagasta svētki un dārzeņu festivāls

Ogresnovads.lv
23 Sep
11:00

23.septembrī no plkst.11.00 aiz Rembates pagasta pārvaldes notiks Rembates pagasta svētki un dārzeņu festivāls. Svētku apmeklētājus sagaida tirdziņš, daudzveidīgas aktivitātes, gājiens, koncerti, konkursi un lieliski pavadīta diena! Pasākums ir bez maksas.

No plkst. 11.00 līdz 13.30

Pludmales volejbola turnīrs “Karstais kartupelis” sievietēm un vīriešiem. Turnīru vadīs Artūrs Mangulis. Pieteikšanās sacensību dienā no plkst.10.30.

Vietējā tirdziņā varēs iegādāties mājražotāju produkciju, dārzeņus, saldus kārumus un daudz, daudz ko citu! Par simbolisku samaksu varēs nobaudīt ukraiņu ēdienus, kā arī būs iespēja iegādāties suvenīrus. Dzīvnieku stūrītī kā lieli, tā mazi svētku apmeklētāji varēs apskatīt mājdzīvniekus un mājlopus. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests un Valsts policija stāstīts par drošību, demonstrēs specializēto tehniku un pastāstīs par dienesta darbību.

Savu veiklību varēs izmēģināt, spēlējot “Lielās koka spēles”. Spēles piemērotas visām paaudzēm, jo ikviens varēs atcerēties savu bērnību, kā arī apgūt jaunas spēles! Savukārt Loka šaušanas kluba filiāle no Lauberes “Caunes” piedāvās trāpīšanu mērķī un lielisku izklaidi ikvienam, kurš vēlas izmēģināt ko jaunu vai pierādīt savas prasmes.

Rembatē viesosies kulinārijas blogeris, ceļotājs, ēdiena pārzinātājs, daudzu prestižu titulu ieguvējs un vienkārši labestīgs cilvēks “Pipars” jeb īstajā vārdā Rojs. Meistarklasē varēs uzzināt daudz ko jaunu, ļauties garšu piedzīvojumam un, protams, degustēt!

No plkst.12.00 līdz 13.30

Dietoloģe Lolita Neimane stāstīs par uzturu, ko izvēlēties, no kā izvairīties un kā uzturēt labu pašsajūtu ēdot.

Varēs aplūkot motociklus un Arta Viļumsona mopēdus. Vietējie un draugu moto entuziasti no MX “Graužupe” būs atveduši savus spēkratus uz Rembati, lai ar tiem varētu nofotografēties, apskatīt un aprunāties ar to īpašniekiem.

Par svētku prieku mazākajiem pasākuma apmeklētājiem rūpēsies “Jogitas pasākumi”. Būs piepūšamās atrakcijas, sejiņu apgleznošanu, radošās darbnīcas un dažādi pārsteigumi. Tāpat ikviens būs aicināts piedalīties dažādās tautas klases aktivitātēs, iegūt lieliskas balvas un labi pavadīt laiku.

Plkst.13.00 pašdarbnieku koncerts lapenītē aiz Rembates pagasta pārvaldes.

Plkst.13.45 dosies pirmajā svētku gājienā! Kopīgi dosies uz karogu mastu atklāšanas vietu, kas tapusi projektu konkursā “Veidojam vidi ap mums Ogres novadā”. Gājienā aicināts piedalīties ikviens interesents! Svētku gājiens sāksies no Rembates pagasta pārvaldes.

Plkst.14.00 svinīgā karogu mastu atklāšana. Pēc atklāšanas svētkus noslēgs radio personība, dziedātājs un vairāku dziesmu autors Kaspars Markševics ar sirsnīgu koncertu!