Pirmdiena, 24.06.2024 07:27
Jānis

Sporta diena bērniem un jauniešiem "Krasta laukuma festivāls" Ogrē

Ogresnovads.lv
30 Jūl
11:00
Sporta diena bērniem un jauniešiem "Krasta laukuma festivāls" Ogrē

Sporta diena bērniem un jauniešiem "Krasta laukuma festivāls" Ogrē

Ogresnovads.lv
30 Jūl
11:00

30.jūlijā no plkst.11.00 līdz 18.30 Krasta laukumā, Ogrē, notiks sporta diena bērniem un jauniešiem "Krasta laukuma festivāls" - būs zumba, florbols, basketbols, spēka & izturības skrējiens, radošā darbnīca, koka spēles, kornhole, slackline un kriošovs.

Diena iesāksies ar dalībnieku iesildīšanos zumbas treneres Kristīnes Rubenes vadībā un turpināsies ar sporta aktivitātēm. Pamatsacensībās: florbols, 3x3 basketbols un spēka & izturības skrējiens, aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 11 līdz 18 gadiem, izveidojot komandu trīs dalībnieku sastāvā (izņemot skrējienu, kas ir individuāla sacensība). Sacensību nolikums un pieteikuma anketa - ej.uz/FESTIVALANOLIKUMS_2023.

Pasākuma laikā jaunākie dalībnieki varēs piedalīties radošajā darbnīcā “Lietas otrā dzīve”, kur kopā ar SMU "Happyby" meitenēm, izmantojot papīra pārstrādes metodi, varēs izgatavot diedzējamo kartīti vai izrotāt savu īpašo trauku, kā arī piedalīties jautrā sacensībā “Dzīvot zaļi!”. Visas dienas garumā pasākuma dalībnieki brīvo laiku varēs pavadīt chill zonā: koka spēles, kornhole, slackline. Dienas noslēgumā paredzēts kriošovs ar dalībnieku līdzdalību, ko vadīs “Laboratorium”.

Sacensību uzvarētājiem: medaļas un kausi, kā arī gardas balvas no atbalstītājiem. Pasākuma mērķis ir popularizēt Ogres novadā iemīļotus sporta veidus (florbols, basketbols, skriešana) dažāda vecuma un dažādas fiziskās sagatavotības mērķa grupai Ogres novadā, kā arī veicināt jaunāko dalībnieku radošumu un radīt interesi fiziski izkustēties.