Pirmdiena, 22.04.2024 14:54
Armanda, Armands

Sportisks pasākums "Vingro vesels Ogrē!"

Ogresnovads.lv
2 Dec
09:00
Sportisks pasākums "Vingro vesels Ogrē!"

Sportisks pasākums "Vingro vesels Ogrē!"

Ogresnovads.lv
2 Dec
09:00

2. decembrī no plkst. 9.00 sporta arēnā “Ogrē” aicina piedalīties “Vingro vesels Ogrē!”. Pasākuma programma ir veidota ļoti daudzveidīga, tāpēc tajā ko sev tīkamu atradīs ikviens interesents, ieskaitot īpaši azartiskus vingrotājus!

Plkst. 9.00 bodyart mobility (Zigmunds Āboliņš – sporta kluba “Centrs” treneris, starptautiskās bodyart skolas meistartreneris un mācībspēks Latvijā). Vidējās intensitātes nodarbība. Palieliniet savu garīgo un fizisko spēku, mobilizējot un aktivizējot locītavas. Dziļas, attīrošas elpas palīdzēs pamosties un sākt dienu ar daudz enerģijas un motivācijas.

Plkst. 10.00 dance mix (Ieva Podnieks-Auzere – "Lemon Gym" klubu trenere. Zemas līdz vidējās intensitātes jautra un aizraujoša deju nodarbība, kuras laikā tu atbrīvosi savu prātu un ķermeni, uzlabosi garastāvokli un emocionālo pašsajūtu. Vienkāršas deju kustības dažādu mūzikas stilu ritmos palīdzēs tev atklāt savu iekšējo zvaigzni un sajusties fantastiski. Pievienojies ballītei!

Plkst. 11.00 grip (Andrejs Filipovs – Siguldas Sporta centra treneris). Augstas intensitātes nodarbība ar inventāru. Izaicinošs un intensīvs spēka treniņš ar svaru stieni, kurā tiek attīstīts muskuļu spēks un izturība. Nodarbības uzbūve īpaši izstrādāta tā, lai vienmērīgi attīstītu visas muskuļu grupas un veidotu izteiksmīgu ķermeņa reljefu. Individuāli pielāgojams svars grip pārvērš par fizisku izaicinājumu gan pieredzējušiem vingrotājiem, gan tiem, kuri vingrot uzsākuši nesen. (Ja vēlies apmeklēt nodarbību “Grip”, piesakoties pasākumam, norādi to komentārā, jo vietu skaits ir ļoti ierobežots).

Plkst. 13.00 stretching (Kristīne Mūrniece – "MyFitness" klubu trenere). Zemas līdz vidējās intensitātes nodarbība muskuļu iestiepšanai pēc fiziskās slodzes, kā arī kopējās pašsajūtas uzlabošanai.

Pasākums “Vingro vesels Ogrē!” ir bezmaksas. Pieteikšanās pasākumam ir obligāta! Ja ir nepieciešams vingrošanas paklājiņš, norādi to komentārā piesakoties! Interesenti ir aicināti reģistrēties nodarbībām, aizpildot savu pieteikumu "Oveselība" tīmekļvietnē oveselibaogre.lv.