Ceturtdiena, 25.07.2024 07:23
Jēkabs, Žaklīna

Spožas personības tiksies vidusskolēnu neformālajā konferencē ROSINĀTAVA’23

Rosinātava’23
3 Feb
10:00
Spožas personības tiksies vidusskolēnu neformālajā konferencē ROSINĀTAVA’23

Spožas personības tiksies vidusskolēnu neformālajā konferencē ROSINĀTAVA’23

Rosinātava’23
3 Feb
10:00

Jau šo piektdien, 3. februārī, no plkst. 11.00 līdz 17.00 pasākumu producēšanas studenti pulcēs 500 vidusskolēnus neformālā konferencē ROSINĀTAVA’23, lai sabiedrībā pazīstamas un iedvesmojošas personības dalītos savā dzīves un karjeras pieredzē, motivējot un aktualizējot sabiedrībai nozīmīgas tēmas.

"Par draugiem un asarām, par smiekliem un vasarām" – šī gada pasākuma tēmas ietvaros 10 Rosinātāji runās par līdzcilvēku atbalsta nozīmi, biznesa uzsākšanu, viedokļu brīvību, dalīsies savā pieredzē par to, kā neveiksmes pārsvērst ieguvumā un rosinās riskēt, uzdrīkstēties un teikt izaicinājumiem "JĀ"! Konferencē rosinās tādas personības kā sociālo tīklu mārketinga satura producente un veidotāja Ulla Zirne, "Ai Production" vadītāja un producente Aiga Baikova, Pieci.lv "Rīta radio" vadītāja Lota Ulmane, "Citi Zēni" solists Jānis Pētersons, "Eiropas Savienības mājas" izglītības eksperte Liene Valdmane, viena no dizaina uzņēmuma "Piparmētra" dibinātājām Rebeka Liepiņa, labdarības maratona "Dod pieci" idejas autors Toms Grēviņš, Biznesa augstskolas "Turība" Studējošo pašpārvaldes Goda biedrs Nikola Kovaļevska, reperis ZEĻĢIS un balvas "Gada komiķis 2022" ieguvējs Kalvis Troska.

Neizpaliks arī smiešanās, dažādi atraktīvi konkursi un pārsteigumi, par kuriem parūpēsies pasākuma vadītāji – Māra Sleja un Ritvars Logins, kā arī jaunums no pasākuma organizatoriem – neformāls pasākuma noslēgums ar Silent Disco un DJ Kārli Blumfeldu!

Lai gan reģistrēšanās pasākuma apmeklēšanai klātienē Ogres novada Kultūras centrā jau ir noslēgusies, jebkuram interesentam būs iespēja vērot pasākumu arī attālināti – pasākuma mājaslapā www.rosinatava.lv, Rosinātavas YouTube kontā, Facebook lapā un Twitch platformā!

Jau piekto gadu studenti rosinās apzināties un izprast sevi, nebaidīties no sabiedrības viedokļa, domāt ārpus rāmjiem un motivēs vidusskolēnus pilnveidoties. Pasākums tiek organizēts ar Biznesa augstskolas Turība, Ogres novada pašvaldības, Eiropas Savienības mājas un Latvijas Finiera atbalstu.