Trešdiena, 29.05.2024 04:14
Maksis, Raivis, Raivo

Starppaaudžu satuvināšanās pasākums Ikšķilē

Ogresnovads.lv
14 Feb
10:00
Starppaaudžu satuvināšanās pasākums Ikšķilē

Starppaaudžu satuvināšanās pasākums Ikšķilē

Ogresnovads.lv
14 Feb
10:00

14. februārī plkst. 10.00 Ikšķiles Tautas namā notiks Ikšķiles pilsētas bibliotēkas sadarbībā ar Ikšķiles Senioru skolu un Ikšķiles vidusskolu organizētā akcija Valentīna dienas ieskaņās – romantisko dzeju caurvīts starp paaudžu satuvināšanās pasākums.

Zināms, dzeja ir mīlestības valoda. Tajā mēs runājam un dalāmies, un tā mūs – dažādas paaudzes cilvēkus – vieno. Lasot dzejoli, mēs to izdzīvojam, vadoties no savas pieredzes. Romantiskā dzeja ir tik daudzveidīga, cik daudzveidīgi esam mēs. Un tajā pašā laikā – vai tiešām mēs redzam pasauli tik atšķirīgi? Uz šo jautājumu dažādas paaudzes centīsies sirsnīgā gaisotnē rast atbildi.

Pasākuma laikā tiks atskaņoti iesaistīto grupu – Ikšķiles vidusskolas 11. klases skolēnu, Ikšķiles Senioru skolas dalībnieku, Ikšķiles pilsētas bibliotēkas kolektīva un Lasītāju kluba izveidotie video ar izvēlēto mīlas dzejoli. Tos papildinās video veidotāju komentāri. Lai veidotos domu un viedokļu apmaiņa, dalībnieki tiks aicināti iesaistīties pārrunās, nelielā diskusijā un kādā nenopietnākā aktivitātē.

Pasākums ir bez maksas. Pasākuma koordinatore – Dace Rempe, Ikšķiles pilsētas bibliotēkas vadītāja, tālrunis 26476977.