Otrdiena, 23.07.2024 01:57
Magda, Magdalēna, Magone, Mērija

Velobrauciens pa Suntažu apkārtni

Ogresnovads.lv
20 Jūl Suntažu apkārtne
10:00
Velobrauciens pa Suntažu apkārtni

Velobrauciens pa Suntažu apkārtni

Ogresnovads.lv
20 Jūl Suntažu apkārtne
10:00

20. jūlijā Ogres novada tūrisma informācijas centrs organizē izzinošu velobraucienu pa Suntažu apkārtni. Pasākuma laikā būs iespēja apmeklēt vairākus tūrisma objektus: "Indiejāņa" alus brūzi, Suntažu observatoriju, Suntažu staciju un citus apkārtnes objektus. Velobrauciens piemērots ģimenēm ar bērniem no septiņu gadu vecuma, izvērtējot bērna spējas veikt maršrutu. Dalība – bez maksas.

Līdzi jāņem: velosipēds, uzkodas pusdienu pauzei, ūdens, laikapstākļiem un aktivitātei piemēroti apavi un apģērbs, kā arī labs garastāvoklis. Saskaņā ar ceļu satiksmes noteikumiem bērniem līdz 16 gadu vecumam, braucot ar velosipēdu, galvā jābūt aizsprādzētai aizsargķiverei. Arī pieaugušos aicina lietot aizsargķiveres, kā arī ievērot citus ceļu satiksmes noteikumus.

Ja nav sava velosipēda vai vēlies izmēģināt ko jaunu, ir iespēja iznomāt elektrovelosipēdu viesnīcā “Stacija Suntaži”. Sīkāka informācija un rezervēšana pa tālruni 29111795.

Maršruts: apļveida, vieglas grūtības pakāpes ar kopējo garumu ~ 30 km. Maršruts vedīs pa dažādiem ceļiem ar atšķirīgu segumu: asfalts, grants, meža ceļiem, kā arī pa zaļā ceļaRīga-Ērgļi posmu.