Sestdiena, 20.07.2024 21:23
Ramona, Ritma

Veselības diena Ogrē

Ogresnovads.lv
10 Nov
17:00
Veselības diena Ogrē

Veselības diena Ogrē

Ogresnovads.lv
10 Nov
17:00

10. novembrī Brīvības ielā 44, Ogrē, notiks Veselības diena, aicinot uzturēt vai ieviest jaunus, veselīgus ieradumus savā ikdienā. Veselība ir dārgākais, kas mums ir, un mūsu katra paša ziņā ir par to parūpēties. Būs tikšanās ar uztura speciālistu, vingrošana brīvā dabā un nūjošanas pārgājiens pilsētā.

Plkst. 17.00 – par garšīgām garšām kopā ar uztura speciālistu. Veselības dienu iesāks ar veselīga uztura veicināšanas pasākumu. Garšvielas ir neatņemama ēst gatavošanas sastāvdaļa un ienes dažādību mūsu uzturā. Runās par garšvielu nozīmi veselīgā uzturā, kādas garšvielas labāk izvēlēties un ar kurām būt uzmanīgam. Pieteikšanās šeit.

Plkst. 18.00 – vingrošana brīvā dabā bērniem un pieaugušajiem. Vingrošana brīvā dabā ir lielisks veids, kā uzlabot veselību, kā arī gūt enerģiju un labu garastāvokli! Treniņa laikā tiks vispusīgi izmantota visa ķermeņa muskulatūra. Bērniem savukārt būs iespēja piedalīties vingrošanā ar rotaļu elementiem, interesantiem izaicinājumiem un vingrošanu pārī. Kustēsimies kopā! Pieteikšanās šeit.

Plkst. 19.00 – Mārtiņdienas vakara nūjošanas pārgājiens pilsētā. Dodies aizraujošā Mārtiņdienas vakara nūjošanas pārgājienā pa Ogres pilsētas izgaismotām ielām! Kopā baudīs nūjošanas prieku dienas tumšajā laikā. Pieteikšanās šeit.