Piektdiena, 19.04.2024 02:48
Fanija, Vēsma

VIII Latvijas tūrisma informācijas tirgus Ogrē

Ogresnovads.lv
3 Jūn
10:00
VIII Latvijas tūrisma informācijas tirgus Ogrē

VIII Latvijas tūrisma informācijas tirgus Ogrē

Ogresnovads.lv
3 Jūn
10:00

3.jūnijā plkst.10.00–16.00 Ogrē vienlaikus ar pasākumu “Ģimenes diena” notiks VIII Latvijas tūrisma informācijas tirgus. Latvijas tūrisma informācijas organizāciju asociācija "Lattūrinfo" kopā ar Ogres novada Tūrisma informācijas centru, iesākoties vasaras ceļošanas sezonai, aicina ikvienu Latvijas apceļotāju uz tūrisma informācijas tirgu, lai uzzinātu vairāk par Latvijas tūrisma piedāvājumu, īpaši par piedāvājumiem ģimenēm ar bērniem.

Tūrisma tirgum atvēlēta vieta pašā pilsētas centrā - Brīvības ielas gājēju posmā, kur plkst. 10.00–16.00 būs sastopami tūrisma informācijas centri ar piedāvājumu un aktivitātēm no visas Latvijas. Šajā tūrisma informācijas tirgū būs izcelts ģimeņu tūrisms un piedāvājums dažādām mērķauditorijām – ģimenēm ar bērniem, draugu kopām, velobraucējiem, laivotājiem, pārgājienus mīlošajiem u.c.

Tūrisma informācijas tirgus norisināsies vienlaicīgi ar pasākumu "Ģimenes diena". Tās ietvaros Ogres pilsētvidē norisināsies izglītojošas, sportiskas, muzikālas un izklaidējošas aktivitātes ģimenēm. Vairāk par pasākumu - okultura.lv.