Sestdiena, 13.04.2024 16:45
Egils, Egīls, Nauris

Vislatvijas erudīcijas čempionāta "Latvijas kauss 2023" spēle Ķeipenē

Ogresnovads.lv
28 Apr
18:00
Vislatvijas erudīcijas čempionāta "Latvijas kauss 2023" spēle Ķeipenē

Vislatvijas erudīcijas čempionāta "Latvijas kauss 2023" spēle Ķeipenē

Ogresnovads.lv
28 Apr
18:00

28.aprīlī plkst.18.00 Ķeipenes Tautas namā notiks biedrības "Prāta spēles” rīkotā Vislatvijas erudīcijas čempionāta "Latvijas kauss 2023" erudīcijas spēle. "Latvijas kauss 2023" ir izklaidējošs erudīcijas spēļu turnīrs, kas norisinās dažādās lielākās un mazākās apdzīvotās vietās Latvijā visa gada garumā. 

Savu dalību aicināts pieteikt ikviens Latvijas iedzīvotājs, sekojot trīs vienkāršiem soļiem: izveido komandu līdz 6 cilvēkiem; reģistrē dalību  vai www.prataspeles.lv; cīnies par erudītākās komandas titulu un balvām! Šī ir unikāla iespēja ikvienam interesentam bez maksas piedalīties valsts mēroga erudīcijas pasākumā!

Spēles dalībnieki tās laikā nosaka, kādas tēmas tiks spēlētas. Komandas spēks ir daudzveidībā, un pat bērns var būt zinošākais noteiktos jautājumos, kas nozīmē, ka spēle var būt no viegli izklaidējošas līdz sarežģītai, un pat vislielākajam erudītam var nākties aizdomāties. Uz šo pasākumu tiek aicināts ikviens kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem – katram komandas dalībniekam būs iespēja kopā ar saviem komandas biedriem pārbaudīt savas zināšanas, kā arī uzzināt daudz ko jaunu. Pozitīvas emocijas un balvas labākajiem garantētas!

No katras spēles 1.–3. vietas ieguvēji iekļūst reģionālajā pusfinālā, kurā katrai komandai būs iespēja cīnīties par iekļūšanu finālā. Fināla galvenā balva ir Latvijas ceļojošais kauss, kas līdz nākamajam erudīcijas čempionātam nokļūs uzvarētāja komandas pārstāvētajā pašvaldībā un kalpos kā lepnuma simbols tam, ka tieši šīs pašvaldības pārstāvji atzīti kā erudītākie, zinošākie. Iepriekšējā erudīcijas čempionāta uzvarētāji ir komanda "Stende 2", kas pārstāvēja Tukuma novada pašvaldību.

Par godu Latvijas simtgades svinībām biedrība "Prāta spēles" kopā ar Latvijas Simtgades biroju un Latvijas Pašvaldību savienību 2018.gadā uzsāka unikālu projektu ar erudīcijas spēļu sēriju visā Latvijā "Prāta spēles. Simtgades kauss". Kopš šī projekta sākuma spēles aizvadītas vairāk nekā 40 apdzīvotās vietās, iesaistot vairāk nekā 320 komandas un 2000 dalībniekus.

Informācija un aktuālo spēļu saraksts periodiski tiek papildināts un var mainīties! Aicinām sekot līdzi informācijai www.prataspeles.lv un "Facebook" lapā "Prāta spēles Latvijas kauss".