Piektdiena, 14.06.2024 21:46
Saiva, Saivis, Santis, Sentis, Tija

Ziemassvētku tirdziņš Ogres Tipogrāfijas kvartālā

Ogres Tipogrāfijas kvartāls
25 Dec
15:30
Ziemassvētku tirdziņš Ogres Tipogrāfijas kvartālā

Ziemassvētku tirdziņš Ogres Tipogrāfijas kvartālā

Ogres Tipogrāfijas kvartāls
25 Dec
15:30

Jau kopš decembra sākuma visi ir laipni aicināti apmeklēt Ziemassvētku tirdziņu Ogres Tipogrāfijas kvartālā.

Ja Tu vēl neesi paspējis noķert Ziemassvētku sajūtu, dodies turp jau rīt! Tirdziņš atrodas vecajā Tipogrāfijas kvartālā, Brīvības ielā 31. To atpazīsi jau pēc mirdzošajām gaismiņām, sirsnīgās Ziemassvētku mūzikas, kā arī kārdinošās ēdienu un karstvīna smaržas.

Tirdziņā sastapsi dažādus vietējos tirgotājus - “Manas garšas” “Lūšu Drava”, “SierŠtelle”, “Vīna ceļš”, “Libartes. knits”, “Lavandu Lejas”, “Smart Coffee Serviss” u.c. un vēl varēsi paspēt iegādāties pēdējā brīža dāvanas saviem mīļajiem. Par pilniem vēderiem parūpēsies “Priedes krogs”, kas piedāvā latviešu tradicionālās virtuves ēdienus. Drosmīgie ir aicināti piedalīties Ērmanīša galda izaicinājumā, kurā plkst. 17:00 notiks ēšanas sacensības.

Lai sasildītos, varēsiet arī izkustēties! Aktīvākajiem apmeklētājiem ir sarūpētas atrakcijas pašā tirdziņa galā. Tajās būs iespēja pārmācīt Grinču par dāvanu zagšanu, panākt ziemeļbriedi, noķert zvaigzni u.c., kā arī mieloties ar zefīriņiem, ko paši varēsiet uzcept uz ugunskura.

Šo brīnišķīgo laiku kopā varēsiet arī iemūžināt Ziemassvētku fotostūrītī, kas ļaus piedalīties izlozē un laimēt kādu balvu no vietējiem amatniekiem!

Ziemassvētku tirdziņš notiks 25, 26. decembrī no plkst. 15:30 līdz plkst. 20:30. Gaidīsim!