Piektdiena, 12.04.2024 20:33
Ainis, Jūlijs
Trešdiena, 13. jūlijs, 2022 09:19

4 noderīgi padomi, kā iekārtot funkcionālu guļamistabu

ogrenet.lv
4 noderīgi padomi, kā iekārtot funkcionālu guļamistabu
Trešdiena, 13. jūlijs, 2022 09:19

4 noderīgi padomi, kā iekārtot funkcionālu guļamistabu

ogrenet.lv

Guļamistaba ir svarīga telpa, jo tās iekārtojums un atmosfēra tiešā veidā ietekmē miega kvalitāti un pašsajūtu kopumā. Tieši tādēļ, kad pienācis laiks padomāt par guļamistabasiekārtojumu, jāņem vērā vairāki būtiski aspekti, lai telpa būtu ne vien skaista, bet arī funkcionāla.

Kādiem mērķiem telpa paredzēta?
Pirms tiek izvēlēts guļamistabas interjers, jāizvērtē, kādam mērķim bez gulēšanas vēl telpa tiks izmantota. Vai tur plānojat uzglabāt drēbes un citas mantas? Varbūt lasīt vai skatīties televizoru? Atbildes uz šiem jautājumiem palīdzēs saprast, kādus risinājumus telpas iekārtojumā izvēlēties.


Kāda ir vēlamā noskaņa?
Kāds ir Jums tīkamais guļamistabas dizains? Vai vēlaties istabā radīt mierīgu noskaņu vai varbūt Jums patīk grezna vide? Guļamistabā ieteicams izvairīties no spilgtām un piesātinātām krāsām.
Neaizmirstiet arī par savām mīļākajām fotogrāfijām! Guļamistabas interjers foto izvietošanai ir ļoti piemērots, jo padara telpu daudz personīgāku un mājīgāku.


Kāds apgaismojums vajadzīgs?
Guļamistabā vienas spilgtas griestu lampas vietā var izvēlēties vairākas, piemēram, sienas un grīdas lampas. Tas būs funkcionāls risinājums tad, ja vakaros plānots lasīt vai veikt citas darbības, kur svarīgs labs apgaismojums.
Jāizvērtē ir arī dabiskais apgaismojums. Piemēram, ja logā iespīd rīta saule, iespējams, jāpadomā par īpaši bieziem aizkariem, kas aizturēs gaismu un ļaus izgulēties.


Kādam grīdas segumam dot priekšroku?
Domājot par to, kāds būs guļamistabas interjera dizains, ir jādomā arī par piemērota grīdas seguma izvēli. Viens no plaši izmantotiem risinājumiem ir parkets. Tas pieejams dažādos toņos un dizainos, turklāt ir dabisks materiāls. Laba alternatīva ir arī lamināts - tas līdzinās parketam, bet cenas ziņā ir daudz pieejamāks. Lielisks variants guļamistabā ir mīkstais grīdas segums, taču tādā gadījumā jārēķinās ar sarežģītākām kopšanas prasībām.


Ieskatieties Reaton speciālistu padomos, lai uzzinātu vēl vairāk knifu, kas palīdzēs iekārtot mājīgu un funkcionālu guļamistabu. Reaton piedāvajumā atradīsiet arī visu, kas vajadzīgs

mūsdienīga mājokļa labiekārtošanai - grīdas segumus, tapetes, apgaismes ķermeņus, interjera priekšmetus un daudz ko citu. Ieskatieties www.interior.reaton.lv, lai uzzinātu vairāk!