Trešdiena, 24.04.2024 16:39
Nameda, Ritvaldis, Visvaldis
Piektdiena, 2. decembris, 2022 08:21

Dāvanas sievietei katram dzīves notikumam

ogrenet.lv
Dāvanas sievietei katram dzīves notikumam
Foto: Angela Roma, pexels.com
Piektdiena, 2. decembris, 2022 08:21

Dāvanas sievietei katram dzīves notikumam

ogrenet.lv

Ko dāvināt labākajai draudzenei, mammai, māsai vai kolēģei? Tas ir mūžsenais jautājums, kas ik pa laikam pavīd mūsu prātos, jo īpaši tuvojoties svētkiem. Dāvanu meklējumi ir īsts piedzīvojums, neskatoties uz notikumu, kādēļ tas tiek darīts. Katrs vēlas pasniegt tādu dāvanu par ko viņa priecāsies un novērtēs, un varēs izmantot ikdienā. Neatkarīgi no tā, vai tā ir dāvana sievietei dzimšanas dienā, vai citos svētkos, izvēle gan veikalos, gan internetā ir plaša – sākot no nelielām piemiņas dāvanām un saldumiem līdz pat unikālām rotaslietām un spa apmeklējumiem. Lai atvieglotu pareizās dāvanas izvēli, ir vērts mēģināt izprast, kāda ir sieviete, kurai dāvana paredzēta – hobiji, stils, dzīvesveids un citas lietas, kas varētu patikt vai nepatikt. Ja vēlies noskaidrot, kā izvēlēties dāvanu konkrētai personai un dažas idejas dāvanām, lasi tālāk!

Kā izvēlēties īsto dāvanu
Lai atvieglotu dāvanas sievietei meklējumus, tev palīdzēs šie jautājumi, uz kuriem atbildot būs skaidrāks, kas sievietei varētu patikt un viņu iepriecināt.
● Kāda persona viņa ir – vai viņa ir tāda, kas sev neko īpašu un dārgu nepirks? Vai viņa ir ekstraverta, patīk uzmanība vai labāk bauda mieru un atpūtu vienatnē? Vai viņai patīk sentimentālas lietas, piemēram, rotaslietas ar īpašiem akmeņiem, bilžu kolāžas no bērnības? Vai varbūt labāk dāvināt ekskluzīvas dāvanas sievietei?
● Ko sieviete dara ikdienā – vai viņa strādā no mājām, vai dodas uz biroju? Ja viņa strādā birojā, tad kā sievietei ir jāģērbjas uz turieni dodoties? Vai viņa bieži dodas izklaidēties – uz restorānu, kino, ballītēm? Ja viņai ir ģimene, tad vai viņai ikdienā ir laiks izklaidēm un atpūtas brīžiem ar sevi?
● Kādi ir viņas hobiji? Piemēram, vai viņa lasa grāmatas, sporto, dodas pārgājienos vai ceļo?
● Kāds ir viņas ģērbšanās stils ikdienā – sportisks, brīvs vai klasisks? Vienmēr var uzdāvināt dāvanu karti kādā no viņas mīļākajiem apģērbu veikaliem.Dāvanas sievietei – idejas praktiskām un personiskām dāvanām
Kad ir skaidrs, kam dāvana paredzēta un virziens, kādā dāvanas meklēt, jāķeras klāt reālai darbībai. Te būs dažas idejas dāvanām, ar ko iepriecināt sievieti svētkos:
● Spa apmeklējums – laiks atpūtai un sev vienmēr ir lieliska dāvana, ko novērtēs ikkatra sieviete. Ja tā ir dāvana sievai, un zini, ka viņa ikdienā daudz strādā, tad spa apmeklējums būs lielisks veids, kā viņu iepriecināt ar atpūtas brīdi;
● Ķermeņa kopšanas komplekti rituāliem mājās – kurš ir teicis, ka mājās nevar uzburt SPA atmosfēru? Ar STENDERS ķermeņa kopšanas produktiem tas ir iespējams – uzdāvini komplektu, ko izmantot ikdienā, lai parastu vannošanos pārvērstu īstā rituālā;


● Rotaslietas – ja sieviete ir rotaslietu nēsātāja ikdienā, tad lieliska dāvana būs rotaslieta vai dāvanu kartes rotaslietu veikalā. Ja meklē interesantas dāvanas sievietei, tad vari sīkāk papētīt konkrētus rotu dārgakmeņus un piemeklēt viņai atbilstošāko;
● Ja meklē dāvanas draudzenei, kuru pazīsti ļoti labi, tad uzdāvini kopīgu piedzīvojumu, piemēram, ceļojuma biļetes, noorganizētu divu dienu pārgājienu gar jūru vai lēcienu ar gumiju. Kopīgi pavadīts laiks un lieliska atmiņas garantētas!Aromātiskas, kvalitatīvas un funkcionālas dāvanas sievietei vari meklēt STENDERS veikalos! Laiks sev un atpūtai vienmēr būs novērtēta dāvana.