Trešdiena, 24.07.2024 08:17
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne
Trešdiena, 10. maijs, 2023 16:12

Iemesli, kāpēc uzņēmumā ierīkot elektroauto uzlādes staciju

Ignitis Latvija
Iemesli, kāpēc uzņēmumā ierīkot elektroauto uzlādes staciju
Ignitis Latvija
Trešdiena, 10. maijs, 2023 16:12

Iemesli, kāpēc uzņēmumā ierīkot elektroauto uzlādes staciju

Ignitis Latvija

Elektroauto īpatsvars uz Latvijas ceļiem strauji pieaug, tādēļ arvien aktuālāks kļūst jautājums par šo transportlīdzekļu uzlādes iespējām. Elektroauto uzlādes stacijas ierīkošana uzņēmumam ir iespēja piesaistīt plašāku klientu loku un palielināt savu konkurētspēju. Taču tas nebūt nav vienīgais ieguvumus, ko uzņēmumam var sniegt šāds solis. Vairāk par to, kāpēc ir vērts uzņēmumā ierīkot elektroauto uzlādes staciju, lasiet tālāk rakstā.

Iespēja piesaistīt plašāku klientu loku

Elektroauto popularitāte arvien pieaug, līdz ar to palielinās arī to klientu skaits, kas priekšroku dod šim pārvietošanās veidam. Tā kā, dodoties ceļā, elektroauto īpašnieki parasti noskaidro, kur pieejamas tuvākās auto uzlādes stacijas, uzņēmumi šo faktoru var izmantot savā labā. Elektroauto uzlādes staciju atrašanās vieta var būtiski ietekmēt to, kur klients izvēlas atstāt savu auto, ieturēt maltīti vai atpūsties. Uzlādes stacijas ierīkošana uzņēmumā sniedz iespēju šos klientus piesaistīt, nodrošinot tiem ne tikai pamatproduktu, bet arī papildu ērtības.

Ar gadiem elektroauto visticamāk kļūs par ikdienišķu elementu, līdz ar to ieguvēji būs tie uzņēmumi, kas par elektroauto uzlādes stacijām domās jau šodien.

Elektroauto arī paša uzņēmuma autoparkā

Elektroauto uzlādes stacija var nodrošināt ērtības ne tikai klientiem, bet arī pašam uzņēmumam. Tā ir iespēja darbiniekiem nodrošināt ērtu sava personīgā auto uzlādi. Tāpat šāds solis parāda, ka uzņēmums atbalsta videi draudzīgu risinājumu izmantošanu, un novērtē, ja arī tā darbinieki dod priekšroku ilgtspējīgiem paradumiem un risinājumiem.

Tāpat elektroauto uzlādes stacijas var būt lielisks iemesls, lai atjaunotu uzņēmuma autoparku, ieviešot tajā elektromobiļus. Īpaši izdevīgs šis risinājums ir tiem uzņēmumiem, kas savu pakalpojumu sniegšanai pārvietojas vienas pilsētas ietvaros un tās tuvumā. Turklāt, vērts pieminēt, ka elektroauto klāsts mūsdienās ir plašs, tādēļ ikviens uzņēmums var atrast savām vajadzībām piemērotāko transportlīdzekli. 

Videi draudzīga uzņēmuma tēls

Elektroauto ir videi draudzīgs transportlīdzeklis, kas sniedz iespēju samazināt CO2 izmešu daudzumu, tādā veidā ļaujot sniegt savu pienesumu vides problēmu risināšanā. Auto uzlādes staciju ierīkošana uzņēmumā ir teicams veidā, kā vecināt šī transportlīdzekļa plašāku izmantošanu. Neatkarīgi no tā, vai uzņēmums elektroauto uzlādes staciju ir ierīkojis klientu, darbinieku vai savām vajadzībām, tā sniedz iespēju parādīt, ka uzņēmumam rūp vide un mūsu planētas nākotne. Turklāt, vērts minēt, ka mūsdienu tirgus apstākļos klienti, investori un sadarbības partneri pievērš īpašu uzmanību tam, vai uzņēmums ir videi draudzīgs un sociāli atbildīgs.

“Ignitis Latvija” – auto uzlādes stacijas ierīkošana

“Ignitis Latvija” ir pieredzes bagāts enerģētikas uzņēmums, kas saviem biznesa klientiem piedāvā ne tikai elektrību un dabasgāzi, bet arī elektroauto uzlādes staciju ierīkošanu. Uzņēmums nodrošina uzlādes staciju ierīkošanu atbilstoši klientu vajadzībām un darbības specifikai. Pieejami divi uzlādes staciju veidi:

  • lēnā uzlādes stacija – piemērota vietās, kur iespējama nesteidzīga auto uzlāde;
  • ātrā uzlādes stacija – lieliski iederas vietās, kur cilvēki iegriežas ikdienas vajadzībās.

Vairāk par elektroauto uzlādes stacijām varat uzzināt mājaslapā www.ignitis.lv.