Piektdiena, 19.07.2024 06:17
Digna, Jautrīte, Kamila
Otrdiena, 23. augusts, 2022 08:23

Jauna koncepta zoopreču veikals Ogrē – nāc ciemos ar savu mīļdzīvnieku!

ogrenet.lv
Jauna koncepta zoopreču veikals Ogrē – nāc ciemos ar savu mīļdzīvnieku!
Otrdiena, 23. augusts, 2022 08:23

Jauna koncepta zoopreču veikals Ogrē – nāc ciemos ar savu mīļdzīvnieku!

ogrenet.lv

Vien mazāk kā pirms gada Ogrē, Rīgas ielā 17 durvis vēra zoopreču veikals un veterinārā aptieka Animu, kur gaidīti ne tikai dzīvnieku saimnieki, bet arī to četrkājainie draugi. Tādējādi līdzi paņemtais mīlulis pats var izvēlēties sev kārumus, mantiņas un aksesuārus. Turklāt saimniekam tas ir ērts veids, kā, piemēram, ikdienas pastaigu ar suni apvienot ar praktisku iepirkšanos un aksesuāru piemērīšanu turpat veikalā.

Atlaides katru mēnesi un ērta iepirkšanās
Ogrēnieši Animu veikalā var ērti un izdevīgi iegādāties ne vien preces mīļdzīvniekiem, bet arī papildbarības un ārstnieciskus preparātus lauksaimniecības dzīvniekiem - gotiņām, zirgiem, rukšiem, vistām un citiem lielākiem un mazākiem pūkaiņiem. Turklāt katru mēnesi Animu klientu karšu īpašniekiem tiek piedāvātas lieliskas atlaides, piemēram, augustā visi pirkumi virs 30 EUR saņem 20% atlaidi.


Gadījumā, ja nesanāk laiks vai nav iespējas apmeklēt veikalu klātienē, pirkumus var ērti veikt arī Animu e-veikalā www.animu.lv un e-aptiekā, kur ir vēl plašāks preču klāsts, kas ik dienu tiek papildināts ar jauniem produktiem. Ja nepieciešama konsultācija par kāda medikamenta lietošanu, jautājumus var uzdot čatā Animu konsultantam, kurš palīdzēs rast atbildes.


Paši labākie pārdevēji
Viena no lielākajām Animu zoopreču veikala priekšrocībām ir tas, ka šeit nestrādā vienkārši pārdevēji, bet gan speciālisti ar veterināro izglītību, kuri labprāt palīdzēs piemeklēt
piemērotas preces un produktus katram dzīvniekam, ņemot vērā tā specifiskās vajadzības, kā arī konsultēs dažādos ar dzīvnieka veselību un barošanu saistītos jautājumos, dažreiz saimniekam ietaupot vizīti pie veterinārārsta. Tādēļ, ja vēlaties uzdot jautājumu par sava dzīvnieka veselības stāvokli vai barošanu, droši dodaties uz Animu zoopreču veikalu! 


Plašs preču sortiments – ne vien barība, bet arī veterinārie medikamenti
Visos Animu zoopreču veikalos – ne vien Ogrē, bet arī citās pilsētās ir integrētas veterinārās aptiekas, kas ir īpaši ērti, ja dzīvnieka saimniekam jāiegādājas recepšu vai bezrecepšu medikamenti, vai nu sekojot veterinārārsta rekomendācijām vai Animu speciālistu ieteikumiem.


Tāpat Animu zoopreču veikalā var iegādāties arī profesionālās un pusprofesionālās barības, vitamīnus, dzīvnieku higiēnas un kopšanas līdzekļus. Te atradīsiet gan plašu papildbarību un veterināro zāļu klāstu, gan augstas kvalitātes barību zīmolus, piemēram:
Virbac – augstvērtīga barība ar zemu ogļhidrātu un augstu dzīvnieku izcelsmes proteīna līmeni, kas nepieciešams, lai nodrošinātu kaķiem un suņiem piemērotu veselīgu uzturu.
Josera - kvalitatīva suņu, kaķu un zirgu barība, kurā izmantotas tikai augstvērtīgas, dabīgas un veselīgas sastāvdaļas, bez ģenētiski modificētām izejvielām. 
DoggyJoy - suņu kārumi, kas izgatavoti no svaigas, fermā audzētas gaļas un 100% dabīgām sastāvdaļām. Tie nesatur krāsvielas, aromatizētājus vai citas piedevas,
tāpēc ir atzīti par hipoalerģiskiem un ieteicami visiem suņiem.


Vienīgi pārtiekot no barības, kuras pamatā ir gaļa un tās subprodukti, kaķi un suņi var pilnvērtīgi uzņemt visas to organismam nepieciešamās barības vielas. Kvalitatīvas barības izvēle ir īpaši svarīga, ja saimnieks vēlas, lai dzīvnieks varētu nodzīvot ilgu un veselīgu mūžu. Tādēļ tā jāpielāgo ne vien sugas un šķirnes, bet arī vecuma un veselības stāvokļa vajadzībām. Četrkājainais draugs jābaro ar tā vecumam un fizioloģiskajai aktivitātei piemērotāko barību, kā arī nedrīkst pārsniegt tās noteikto diennakts devu. Visas šīs lietas labprāt izskaidros Animu veikalā strādājošie speciālisti.


Vasarā aktuāli – pretērču līdzekļi
Ja agrāk tika uzskatīts, ka ērces kodums sunim vai kaķim nav bīstams, tad pēdējos gados Latvijā arvien biežāk arī mājdzīvniekiem tiek diagnosticētas ērču izraisītas slimības, kuras atsevišķos gadījumos var novest pat pie letāla iznākuma.


Kā zināms, ērces mostas agrā pavasarī un kļūst aktīvas jau pie +5°C temperatūras. Šo kukaiņu “medību lauks” jeb zona, kurā tās ir visaktīvākās ir garā zālē un krūmos, augstumā līdz pusmetram. Tāpēc dzīvniekiem, kuri apmeklē šādas vietas, ir sevišķi svarīgi lietot speciālus līdzekļus ērču atbaidīšanai. Mūsdienās tie ir pieejami dažādos veidos un formās – skaustā pilināmos pilienos, aerosolos, siksniņu un arī tablešu veidā. Animu veikalos ir pieejami gan recepšu, gan bezrecepšu medikamenti.


Veterinārā klīnika Jēkabpilī
Ja gadījusies kāda nopietnāka problēma vai arī vienkārši nepieciešama profilaktiska vizīte pie veterinārārsta, var doties uz Animu veterināro klīniku Jēkabpilī, kur tiek piedāvāti
pakalpojumi dažādu sugu dzīvniekiem: veterinārārsta konsultācija, diagnostika, dzīvnieka vakcinēšana, operācijas u.c. Klīnikas ārsti ir kvalificēti un spēcīgi savas jomas pārstāvji, kuri sniegs nepieciešamo palīdzību jūsu mīluļiem. Tāpat katru mēnesi klīnikā ir speciālie piedāvājumi un atlaides dažādiem noderīgiem pakalpojumiem, tādēļ ir vērts sekot līdzi
aktualitātēm Animu mājas lapā.


Ar jums jau vairāk kā 23 gadus
Gadījumā, ja jums Animu vārds vēl nešķiet pazīstams, tas var būt tādēļ, ka iepriekš tas bija zināms kā Zaļā Veterinārā aptieka. SIA Centrs AV, kam pieder šis zīmols, darbojas
veterinārajā nozarē jau vairāk kā 23 gadus un garantē laipnu un draudzīgu apkalpošanu, noderīgus padomus un dažādus izdevīgus piedāvājumus.


Animu zoopreču veikals un veterinarā aptieka ir atvērta darba dienās no plkst. 10:00 līdz 19:00, kā arī sestdienās (10:00-18:00) un svētdienās (10:00-17:00).
Atrodas: Ogrē, iepirkšanās centrā ‘’Mājai un dārzam’’ , Rīgas ielā 17.


Ciemos aicināti gan topošie mājdzīvnieku īpašnieki, kuri vēlas saņemt vērtīgus padomus, gan arī tie, kuri ir kopā ar savu mīļdzīvnieku jau ilgus gadus!