Svētdiena, 23.06.2024 17:31
Līga
Pirmdiena, 20. februāris, 2023 18:46

Kā izdevīgi nodrošināt apavus darbiniekiem?

ogrenet.lv
Kā izdevīgi nodrošināt apavus darbiniekiem?
Pirmdiena, 20. februāris, 2023 18:46

Kā izdevīgi nodrošināt apavus darbiniekiem?

ogrenet.lv

Vienmēr kvalitatīvi, higiēniski, tīri un ērti apavi darbam – neatkarīgi no tā, vai uzņēmums ir liels vai mazs, ir jāpieliek daudz pūļu, lai šādu servisu nodrošinātu katru dienu. Uzņēmumos ar augstu darbinieku mainību situācija ir vēl sarežģītāka, jo bieži nepieciešami jauni apavi un jārod pielietojums to darbinieku apaviem, kuri uzņēmumā vairs nestrādā. Kas ir darba apavu noma, kas ir darba apavu serviss, kā šāds pakalpojums var atvieglot ikviena uzņēmuma ikdienu un kāpēc vislabāk sadarboties ar uzņēmumu “Elis” – to visu uzzināsiet šī raksta turpinājumā!

Darba apavu noma un serviss – izdevīgāk kā apavu iegāde
Pastāv mīts, ka darba apavu noma izmaksā vairāk kā apavu iegāde, taču vai tas tā ir? Realitātē situācija ir pavisam citādāka. Apavu servisa pakalpojums ilgtermiņā ir ne tikai ekonomisks, bet palīdz arī ietaupīt, jo:
● nav jāiegādājas lieki apavu pāri;
● nav pienākuma rast pielietojumu lietotajiem apaviem;
● dod iespēju plānot un fiksēt apavu uzturēšanas izmaksas visa gada garumā;
● apavu tīrīšana tiek veikta servisa ietvaros, līdz ar to nenoslogo uzņēmuma darbiniekus;
● darba apaviem ir augsts higiēnas līmenis, jo tie tiek tīrīti regulāri un profesionāli.Ko ietver darba apavu noma un serviss?
Labs apavu servisa pakalpojums nodrošina apavu iegādi, tīrīšanu vai nomaiņu, līdz ar to šīs rūpes tiek noņemtas no uzņēmuma pleciem, kas attiecīgi veido šī risinājuma ekonomisko izdevīgumu. “Elis” apavu serviss ietver:
● palīdzību pareizu apavu izvēlē;
● apavu ražošanu, piegādi, tīrīšanu un nepieciešamības gadījumā to nomaiņu;
● pieeju jauniem vai maiņas apaviem darbinieku maiņas gadījumā.Uzņēmuma “Elis” darba apavu piedāvājums


Lai kāda būtu uzņēmuma darbības joma, “Elis” piedāvājumā ir piemēroti ērti un viegli darba apavi:
● amortizējoša neslīdoša zole;
● elpojoša materiāla iekšzole;
● antistatiskas īpašības;
● mitrumu atgrūdoša materiāla virspuse;
● iestrādāts mikročips ar informāciju par mazgāšanu un apavu īpašnieku.
Ne tikai rūpniecības, celtniecības un metālapstrādes nozarēs, bet arī pārtikas, medicīnas un citās jomās ir nepieciešami darba apavi ar metāla purngalu, tāpēc “Elis” piedāvātajiem darba apaviem ir pēdu aizsargājošs purngals.Ko darīt, ja uzņēmums apavus jau ir iegādājies?
Ja uzņēmuma darbiniekiem nepieciešamie apavi jau iegādāti, tad iesakām izmantot apavu mazgāšanas un apkopes pakalpojumu, jo arī tas būtiski atslogos apavu apkopē ieguldīto laiku, turklāt apavi tiks tīrīti profesionāli un pēc katras mazgāšanas “Elis” veiks kvalitātes kontroli tiem. Ja vēlaties noskaidrot šāda pakalpojuma izmaksas, sazinieties ar “Elis” pārstāvi un saņemiet individuāli izstrādātu piedāvājumu!


“Elis” darba apavi un to serviss sniedz daudz priekšrocībuKvalitatīvi, tīri un darbam piemēroti apavi nodrošina rūpes par darbiniekiem, vairo drošību darbā un paaugstina higiēnas līmeni. Tāpat tas pozitīvi ietekmē uzņēmuma tēlu. Tāpēc ir vērts izmantot darba apavu nomu un darba apavu servisu.


Darba apavi vīriešiem un sievietēm, ziemas un vasaras darba apavi iekštelpu un āra apstākļiem plašā klāstā pieejami uzņēmuma “Elis” darba apavu kolekcijās, kuras var apskatīt “Elis” mājaslapā. Par servisa kvalitāti liecina fakts, ka deviņi no desmit “Elis” klientiem iesaka šādu sadarbību saviem draugiem un paziņām. Ja vēlaties izbaudīt ērtības un ekonomiju, ko sniedz darba apavu noma un serviss, sazinieties ar “Elis” pārstāvi jau šodien!