Sestdiena, 20.07.2024 22:54
Ramona, Ritma
Piektdiena, 31. marts, 2023 11:10

Kā izvēlēties dārza mēbeles?

ogrenet.lv
Kā izvēlēties dārza mēbeles?
Piektdiena, 31. marts, 2023 11:10

Kā izvēlēties dārza mēbeles?

ogrenet.lv

Pavasaris ir klāt, un tas nozīmē, ka daudziem privātmāju un vasarnīcu īpašniekiem aktuāla kļūst dārza mēbeļu iegāde. Tirdzniecībā pieejami dažādi varianti, kas dod iespēju katram izvēlēties savām vajadzībām un gaumei piemērotāko risinājumu.

Tomēr - kam pievērst uzmanību, izvēloties dārza mēbeles? Par to vairāk raksta turpinājumā!


Dārza mēbeļu veids

Pirmkārt, ir jāsaprot, kādam mērķim mēbeles izmantosiet. Piemēram, ja plānots rīkot dārza ballītes, vērts padomāt par pietiekami lielu galdu un rezerves krēsliem, lai komfortabli justos visi ballītes dalībnieki. Pārdošanā ir pieejami dārza mēbeļu komplekti vienā stilā, kas ļaus iekārtot piemājas teritoriju ar gaumi.

Savukārt, ja pagalmu vēlaties izmantot laiskai atpūtai, noderēs saliekami sauļošanās krēsli. Tas ir lielisks variants arī tad, ja platība ir ierobežota.


Mēbeļu materiāls

Otrs svarīgais kritērijs ir mēbeļu materiāls. No tā ir atkarīga mēbeļu izturība, pārvietošanas iespējas un kopšana. Populārākie dārza mēbeļu materiāli ir koks, plastmasa un metāls. Iecienīta izvēle ir arī pītās dārza mēbeles.

-Koka mēbeles izskatās gaumīgi, tomēr tās prasa rūpīgu kopšanu;
-Metāla mēbeles ir izturīgas, taču arī salīdzinoši smagas;
-Pītās mēbeles pieejamas dažādās variācijās un izceļas ar glītu dizainu, tomēr pītās detaļas var apgrūtināt mēbeļu tīrīšanu;
-Plastmasas mēbeles, savukārt, ir viegli kopjamas un pārvietojamas, taču arī mazāk izturīgas.

Tas, kāda materiāla mēbelēm dot priekšroku, ir atkarīgs no individuālajām prasībām, kā arī no šim nolūkam pieejamā budžeta.


Mēbeļu dizains

Izvēloties mēbeles, uzmanība ir jāpievērš arī to dizainam. Laba izvēle ir dārza mēbeļu komplekti, kas nodrošinās dizainiski saskaņotu izskatu. Ja tomēr komplekts nav aktuāls, plašais mēbeļu klāsts ļauj atrast savstarpēji saskaņojamas mēbeles un iekārtot dārzu tieši tā, kā vēlaties.


Uzglabāšana

Vērts padomāt arī par mēbeļu uzglabāšanas iespējām. Kur novietosiet rezerves krēslus, kad tie nebūs vajadzīgi? Kur mēbeles atradīsies ziemas sezonā? Izvērtējot savas iespējas, varēsiet pieņemt lēmumu par piemērotāko mēbeļu iegādi.


Dārza mēbeles plašā izvēlē - VidaXL

Dārza mēbeles un dārza mēbeļu komplekti plašā izvēlē ir pieejami interneta veikalā VidaXL. Ieskatieties piedāvājumā www.vidaxl.lv un izvēlieties savām vajadzībām atbilstošākos.