Otrdiena, 18.06.2024 11:07
Alberts, Madis
Trešdiena, 21. septembris, 2022 09:13

Kādas īpašības piemīt labam ledusskapim?

ogrenet.lv
Kādas īpašības piemīt labam ledusskapim?
Trešdiena, 21. septembris, 2022 09:13

Kādas īpašības piemīt labam ledusskapim?

ogrenet.lv

 
Mūsdienās bez ledusskapja ir grūti iedomāties savu ikdienu – pateicoties tam, mēs pārtiku un dzērienus varam uzglabāt uz ilgāku laika periodu. Ledusskapji ir ļoti dažādi, tie atšķiras pēc funkcijām, izmēriem, izkārtojuma, un tā tālāk. Lai palīdzētu jums izvēlēties vislabāko ledusskapi, šajā rakstā ieskicēsim, kādas īpašības jāņem vērā jaunās preces meklējumos!

Saldētava
Gandrīz katrā mājā ir atrodams ledusskapis ar saldētavu. Tajā iespējams uzglabāt preces uz vēl ilgāku laiku, tāpēc, ja iegādājaties produktus, kurus nepieciešams turēt īpaši zemās temperatūrās, jums nebūs domāt, kur citur tos novietot. Taču jāņem vērā, ka šāds ledusskapis būs lielāks – mazie ledusskapji parasti netiek aprīkoti ar atsevišķu saldētavas nodalījumu.

Energoefektivitāte
Ņemot vērā, ka energoresursu izmaksas var sasniegt augstas summas, ir svarīgi izvēlēties energoefektīvu ledusskapi, kas ļaus ietaupīt naudu ilgtermiņā. Ledusskapji atkarībā no energoefektivitātes tiek iedalīti klasēs no A līdz G. Visekonomiskākais ir A+++ ledusskapis, bet visvairāk enerģijas patērē G klases ledusskapis.

Nepieciešams arī pievērst uzmanību norādēm par kopējo ledusskapja enerģijas patēriņu gada laikā, kas izteikts kilovatstundās (kWh). A+++ klases ledusskapji patērē mazāk par 200 kWh, C (vidējās) klases – aptuveni 250 kWh, bet G klases – 500 kWh vai vairāk enerģijas gadā.

Parocīgs izkārtojums

Visefektīvākais ledusskapis ir tāds, kurā iespējams ērti novietot dažādus pārtikas produktus. Vislabāk iegādāties ledusskapi, kurā ir nodalītas atsevišķas augļu un dārzeņu atvilktnes, kas ļaus būtiski paildzināt to mūžu, plauktiņš pudelēm, kurā atdzesēt dzērienus, nodalījums piena produktiem, kurā ir nedaudz augstāka temperatūra un ātrās atvēsināšanas zona ar zemāku temperatūru, kurā iespējams uzglabāt zivis un gaļu.


Pārvietojamība
Grīdu zem ledusskapja ik pa laikam būs nepieciešams iztīrīt, jo mēnešu gaitā uz tās sakrāsies būtiska putekļu kārta. Tāpēc vislabākie ir brīvi stāvoši ledusskapji ar kājiņām vai ritenīšiem, kurus uzkopšanas dienā ir viegli pārvietot.


Papildu funkcijas

Kvalitatīvā ledusskapī tiks iebūvētas arī dažādas funkcijas, piemēram, ūdens dzesēšanas sistēma un ledus mašīna, kas taupīs elektroenerģiju un ļaus ātri dabūt ledusaukstu dzērienu, manuāli vai automātiski pielāgojamu temperatūru saldētavā un ledusskapī, un citas. Protams, funkcijas varat izvēlēties pēc savām vajadzībām.

Kad esat sapratis, kādam jābūt ledusskapim, atliek tikai to iegādāties. Visizdevīgākais veikals, kur pirkt ledusskapi, ir 1a.lv – mūsu preču klāstā ir pieejami dažādi ledusskapji no vislabākajiem pasaules ražotājiem – Samsung ledusskapji, Electrolux ledusskapji, un citi!