Ceturtdiena, 25.07.2024 06:27
Jēkabs, Žaklīna
Trešdiena, 22. marts, 2023 15:36

Kärcher logu mazgāšanas ierīces – mirdzoši tīram rezultātam

ogrenet.lv
Kärcher logu mazgāšanas ierīces – mirdzoši tīram rezultātam
Trešdiena, 22. marts, 2023 15:36

Kärcher logu mazgāšanas ierīces – mirdzoši tīram rezultātam

ogrenet.lv

Nereti logu tīrīšana garajā mājokļa uzkopšanas darbu sarakstā tiek atstāta pēdējā vietā, jo daudziem šis darbiņš pavisam noteikti nešķiet viens no tiem patīkamākajiem.

Taču gluži tāpat kā jebkurā citā uzkopšanas darbā, izvēloties uzticamus un kvalitatīvus palīgus, iespējams ātri un bez liekām pūlēm iegūt tīru un patīkamu vidi. Logu tīrītājs ir lielisks mājokļa uzkopšanas rīks, kas būtiski atvieglo logu tīrīšanas darbus, palīdzot ietaupīt laiku un enerģiju. 

Kärcher plašajā mājas uzkopšanas produktu klāstā ir pieejami moderni un parocīgi logu tīrītāji, kas ātri un ērti ļauj iegūt mirdzoši tīras stikla, kā arī citas virsmas. 


Jaudīgi akumulatora logu tīrītāji
Kärcher logu tīrītājs ir aprīkots ar jaudīgu akumulatoru, kas ļauj veikt uzkopšanas darbus līdz pat 100 minūtēm. Akumulatora ierīces sniedz iespēju ērti un viegli veikt uzkopšanas darbus visā mājoklī, ar minimālu piepūli no netīrumiem atbrīvojot arī, piemēram, vannas istabas flīzes un duškabīnes stiklus. Aprīkojot logu tīrītāju ar pagarinājuma daļas komplektu, iespējams pavisam viegli notīrīt arī augsto logu pat tālākos stūrus, kā arī slīpos jumta logus, tādējādi padarot telpu gaišāku un patīkamāku.


Perfekta tīrība
Kärcher logu tīrītājs ir lieliski piemērots jebkuras stikla, kā arī citu gludu virsmu uzkopšanai, piešķirot mājoklim mirdzošu tīrību. Tas teicami paveic savu uzdevumu, ne tikai attīrot logu no netīrumiem, bet arī nosūcot no rūts ūdeni, tādējādi neatstājot ūdens pilienus un švīkas. Izvēloties logu tīrītāja komplektu, samitrinot logu ar tīrīšanas līdzekli, pēc tam noberžot netīrumus ar mikrošķiedras tīrītāju vai drāniņu un sasūcot netīro ūdeni ar akumulatora logu tīrītāju, iegūsiet mirdzoši tīru rezultātu.


Kärcher Window Vac – ne tikai logu tīrīšanai
Viena no Kärcher produktu klāstā esošajām ierīcēm, kas lieliski papildinās jūsu mājokļa uzkopšanas iekārtu komplektu, ir Window Vac logu tīrītājs. Tas ir aprīkots ar īpaši jaudīgu akumulatoru, kas dod iespēju tīrīšanas darbus veikt līdz pat 25% ilgāk, nekā ierīces priekštecis. Turklāt, ar Window Vac iespējams parūpēties ne tikai par logu, bet arī dažādu citu mājās esošo stikla virsmu tīrību. Tāpat ierīce lieliski noder vannas istabā, jo sniedz iespēju ātri un ar minimālu piepūli iegūt maksimāli mirdzošas flīzes. Window Vac ļauj pavisam vienkārši notīrīt un nožāvēt arī spoguļus, atbrīvojot jūs no rūpēm par traipiem, kas nereti uz spoguļa virsmas var palikt pat pēc tīrīšanas. Ierīce ir viegla un ergonomiska, tāpēc tīrīšanas darbi ar to ir pavisam vienkārši un patīkami. Turklāt, ar Window Vac tīrīšana ir vēl komfortablāka, pateicoties samazinātajam trokšņu līmenim. Līdz ar to uzkopšanas darbi nedz jums, nedz citiem mājiniekiem netraucēs baudīt mieru.


Kāpēc izvēlēties Kärcher logu tīrītāju?
Kärcher ir viens no vadošajiem ražotājiem, kas piedāvā augstas kvalitātes uzkopšanas ierīces. Produktu klāstā ikvienam ir iespēja atrast savām vajadzībām piemērotāko ierīci, jo tās ir pieejamas dažādās komplektācijās, ar atšķirīgu jaudu, tilpumu un darba uzgaļa platumu. Kärcher logu mazgāšanas ierīces jums dod iespēju ietaupīt savu laiku un enerģiju, ko pavadāt cenšoties savu apkārtējo vidi uzturēt tīru un patīkamu. Tās sniegs iespēju vairāk laika veltīt sev un savai ģimenei, kā arī saviem hobijiem. Ar Kärcher zīmola produktiem uzkopšanas darbi ir vienkārši, ātri un patīkami, tie ir gluži kā atpūta, tāpēc izvēlieties savam mājoklim piemērotāko logu tīrītāju jau tagad.

Aplūkot piedāvājumu un iegādāties jūsu vajadzībām piemērotāko logu tīrītāju varat mājaslapā kaercher.com