Ceturtdiena, 20.06.2024 11:55
Maira, Rasa, Rasma
Pirmdiena, 31. oktobris, 2022 17:01

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 1. novembra numurā:

ogrenet.lv
Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 1. novembra numurā:
Pirmdiena, 31. oktobris, 2022 17:01

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 1. novembra numurā:

ogrenet.lv

* Darbu sāk 14. Saeima Šodien uz pirmo sēdi sanāk jaunievēlētā Latvijas Republikas 14. Saeima. Parlamenta pirmais darbs būs deputātu svinīgā solījuma pieņemšana. Pēc svinīgā solījuma došanas Saeima balsos par lēmuma projektu par 14. Saeimas deputātu pilnvaru apstiprināšanu.

* Uzadi ukraiņiem zeķu pāri!
"Neesmu skaitījusi, cik zeķu pāru vai cik kilogramu dzijas esmu sadījusi, bet šis ir veids, kā varu atbalstīt Ukrainas aizstāvjus," saka ogrēniete Baiba Zakevica. Zeķes, ko sūtīt uz Ukrainu, viņa ada jau kopš kara sākuma un aicina to darīt arī citus.

* Birzgales pagastā patvaļīga būvniecība
Uz maza, bet stratēģiski svarīga meža ceļa Birzgales
pagastā notikusi patvaļīga caurtekas aizsprostošana un bebru dambja būvniecība. Kā noprotams, vainīgi bebri un tie, kas viņiem ļauj netraucēti darboties.

* Augstākie valsts apbalvojumi arī mūsējiem
Kā jau ierasts, arī šogad, tuvojoties valsts svētkiem, Ordeņu kapituls lēmis par Latvijas valsts apbalvojumu piešķiršanu cilvēkiem, kuri ar savu godprātīgo, nozīmīgo darbu, aktīvo pilsonisko stāju un uzticīgu kalpošanu Latvijai godam pelnījuši augstāko valsts atzinību. Apbalvoto vidū arī vairāki Ogres novada pārstāvji.

* Gaļina Šikina: "Talanti mums ir, pietrūkst finansējuma"
Jau pierasts, ka pēdējos gados par sevi arvien skaļāk liek runāt peldēšanas kluba "Ogre" audzēkņi. Lūk, arī nupat viņiem astoņas medaļas Latvijas jauniešu čempionātā, kā arī uzvara komandu vērtējumā, kas gan bija neoficiāls. Uz sarunu aicināju cilvēku, kuram šajos sasniegumos ir vislielākie nopelni, – peldēšanas treneri Gaļinu Šikinu.

* Lai Dievnamos nav jāsalst
Apkures izmaksu sadārdzinājums sāpīgi skāris arī Ogres novada kristīgās draudzes. Ko darīt un kā palīdzēt – šis jautājums bija Ogres novada Reliģisko lietu komisijas dienaskārtībā. Lai šoziem daudzu Dievnamu durvis aukstuma dēļ nebūtu jāslēdz, pašvaldības deputāti lēma par vienreizēja pabalsta piešķiršanu Ogres novada reliģiskajām draudzēm ar apkuri saistīto jautājumu risināšanai.

* Madliena skaista no visām pusēm
Uzticamies arī cilvēku saprātīgumam, un Madlienas ļaudis ir gudri, saprotoši. Saruna ar Ogres novada Madlienas pagasta pārvaldes vadītāju Gunti Graudiņu Pētersonu.

Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!