Otrdiena, 18.06.2024 11:08
Alberts, Madis
Pirmdiena, 9. janvāris, 2023 17:29

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 10. janvāra numurā

Ogres Vēstis Visiem
Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 10. janvāra numurā
Pirmdiena, 9. janvāris, 2023 17:29

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 10. janvāra numurā

Ogres Vēstis Visiem

* Zemessargi novērš sprādzienbīstamas situācijasKādā būvlaukumā Liepājā pagājušajā nedēļā atrastas divas Pirmā pasaules kara enkurmīnas. Novērst sprādzienbīstamo situāciju devās Zemessardzes 54. kaujas atbalsta bataljona Sprādzienbīstamu priekšmetu iznīcināšanas rotas speciālisti.

* Vairāk kāzu, mazāk bērnu
Ogres novadā pagājušais gads bijis visai ražīgs no precēšanās viedokļa. Pēc pandēmijas mājsēdes daudzi pāri rīkoja iepriekš atliktās kāzas. Bērniņu gan dzimis mazāk, taču uz tiem ceram šajā gadā.

* Nedēļas laikā apglabā divreiz
Tuvinieki zemes klēpī paredzētajā atdusas vietā beidzot guldījuši lielvārdieti Elzu Biezo. Nedēļas laikā šī jau ir otrā reize, kad sievieti apglabā. Šāda situācija radusies Stradiņa slimnīcas morga darbinieku kļūdas dēļ.

* Pērn auguši gan ieņēmumi, gan izdevumi
Ogres novada pašvaldības finansisti ir apkopojuši aizvadītā gada bilanci. Pērn izdevumu bijis gana daudz, bet auguši arī ieņēmumi. Kopumā gads noslēdzies ar pozitīvu bilanci.

* Muzikālais teātris ir sasniedzams sapnis
Pašvaldības jaunizveidotās Kultūras komisijas pārstāvji tikušies ar kultūras ministru Nauri Puntuli, lai pārrunātu jautājumu par Ogrē plānotā Muzikālā teātra projektēšanas un būvniecības virzību.

* Lielvārdes josta veido stāstu
Lielvārdes novads mūsu tautas kultūras mantojumam devis dāsnu etnogrāfisko materiālu -–Lielvārdes tautastērpu, kura visievērojamākā sastāvdaļa ir josta.

* AGRIS PIKŠENS aicina tikties kustībā!
Lielvārdē jau vairākus gadus darbojas biedrība ar uzmanību piesaistošu nosaukumu - «Visa Veida Kustība». Biedrības «idejiskais tēvs», aktīvs dalībnieks un visu cienīts vadītājs ir Agris Pikšens, šī saruna -- ar viņu un par viņa izveidoto biedrību.


* Allaž domājošs. Viktors Vasiļjevs
Skolotājs, matemātiķis, fiziķis, valsts izglītības inspektors, ģimnāzijas direktors, Tīnūžu pamatskolas direktors... sportists, šahists, mednieks, makšķernieks – lielā saruna ar Viktoru Vasiļjevu.

* IZ pagājības
Jaunie tarifi dod tiem patērētājiem, kuri pielieto elektrību ūdenspumpēšanai vai kaut vismazāko elektromotorus mājturībā, palētinājumu par apm. 25 proc. pret līdzšinējo tarifu. 1938. gads.

-------------------------------------------------------------------------------
Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!