Sestdiena, 13.04.2024 16:28
Egils, Egīls, Nauris
Ceturtdiena, 10. novembris, 2022 09:50

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 11. novembra numurā:

ogrenet.lv
Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 11. novembra numurā:
Ceturtdiena, 10. novembris, 2022 09:50

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 11. novembra numurā:

ogrenet.lv

* Svarīgi zināt, kā nosargāt Latviju Neilgi pirms Lāčplēša dienas, Latvijas Aizsardzības ministrijas darbinieki un Ogres 54.bataljona zemessargi ar lekciju "Kā mēs sargāsim Latviju?" viesojās Jaunogres vidusskolā. Ciemiņi 11. un 12.klašu audzēkņiem stāstīja par galvenajiem drošības izaicinājumiem, rīcību krīzes situācijās, kā arī par visaptverošo valsts aizsardzību.

* Vai vajag biedēt cilvēkus ar kodolbumbu. Komentārs.
Daudziem šāds jautājums radās, noskatoties valsts televīzijas raidījumu, kurā tika modelēts kodolbumbas sprādziens Vecrīgā. Atbilde ir – jā. Un tā nebūt nav biedēšana, bet absolūti reāla iespējamība. Kamēr civilizētā sabiedrība un NATO kavējas ar pretuzbrukumu, Krievija turpina slepkavot.

* Par autobusu pārvadājumiem arvien jaunas sūdzības
Situācija pasažieru pārvadājumu jomā Ogres novadā pamazām sāk uzlaboties – ja pirms pāris mēnešiem bija diennaktis, kad pārvadātājs neizpildīja pat 38 reisus, tad tagad tie ir nepilni desmit reisi mēnesī. Tomēr pašvaldībā par "Liepājas autobusu parka" pārvadājumiem ik dienu tiek saņemtas sūdzības.

* Par drošāku ceļu uz Ikšķiles vidusskolu
Portālā "Manabalss.lv" iksķiliete Kristīne Višņevska uzsākusi parakstu vākšanu ar mērķi palielināt bērnu drošību ceļā uz Ikšķiles vidusskolu. Šai iniciatīvai nepieciešams savākt 300 balsu, taču iespējams arī vienkāršāks risinājums – vērsties ar iesniegumu pašvaldībā.

* Uldis Veliks: "Esmu tā kā Forests Gamps"
Zemessardzes Ogres 54. kaujas atbalsta bataljona virsseržantam Uldim Velikam piešķirta Viestura ordeņa pirmās pakāpes Goda zīme. Uldis savulaik bijis arī profesionāls sportists – Latvijas izlases bobslejists, tāpēc Lāčplēša dienā intervija tieši ar viņu.

* Kultūra atbalsojas dvēselē
Sevi cienošā pilsētā, pagastā ir kultūras nams, kultūras darbinieki, no kuriem gaidām, prasām kultūru, dažkārt nepadomājot, ka paši esam kultūras glezna un paši tās gleznotāji. Par to un citām dvēseliskām aprisēm saruna ar Madlienas kultūras nama vadītāju Elīnu Ratmeisteri.

* Izcilais Latvijas brīvlaika senators Augusts Lēbers
Tikai retais zina, ka bez Ogrē dzīvojušā vācbaltu jurista, tiesību zinātnieka un profesora Augusta Lēbera nav iedomājama mūsu valsts dibināšana 1918. gadā.

* Pensiju 2. līmeņa darbībai jākļūst saprotamākai
Valsts fondēto pensiju regulējumā veiktas izmaiņas, lai veicinātu dalībnieku izpratni par pensijas uzkrājuma veidošanās jautājumiem, noguldījumu plānu ienesīgumu un izvēli.

* Katram sunim vajadzīgs cilvēks!
Dzīvnieku patversmes "Mežavairogi" iemītniekiem tiek meklēti gādīgi saimnieki.

Laikraksta nākamais numurs gaidāms trešdien, 16. novembrī!

Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!