Piektdiena, 21.06.2024 10:52
Egita, Emīls, Monvīds
Pirmdiena, 10. oktobris, 2022 17:00

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 11. oktobra numurā:

ogrenet.lv
Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 11. oktobra numurā:
Pirmdiena, 10. oktobris, 2022 17:00

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 11. oktobra numurā:

ogrenet.lv

* Pieprasītākais atbalsts "malkai bez čeka"Ogrē iespēju gan elektroniski, gan klātienē pieteikties valsts atbalstam mājsaimniecībām daļējai malkas, granulu, brikešu, kā arī elektroenerģijas sadārdzinājuma segšanai šobrīd izmantojuši vairāk nekā tūkstoš iedzīvotāju. Pieteikumu topā atbalsts 60 eiro apmērā malkas iegādei bez čeka.

* Mājas vietā taps stāvlaukums
Pavisam īsā laikā Ogrē, Zvaigžņu ielā 11, šovasar atklātā, uz atjaunotā ūdenstorņa izveidotā klinšu kāpšanas siena kļuvusi populāra aktīvās atpūtas cienītāju vidū. Līdzās jaunajam infrastruktūras objektam plānots izbūvēt arī auto stāvlaukumu.

* Treneres Gundegas Meļķes viedoklis
Ogres tornis ir un būs laba treniņu vieta Latvijas sportistiem, amatieriem un jebkuram interesentam, kas vēlas izmēģināt ko jaunu.

* Aktrise Katrīna Anna Ozoliņa. Patīkami pārsteigta par savu izvēli
Ogres teātra aktrise Katrīna Anna Ozoliņa dzīvo Ogrē. Līdz šim neviens ģimenē un radu pulkā ar teātra spēlēšanu nav saistīts, tāpēc viņiem brīnums – no kurienes tā teātra mīlestība radusies?

* Saruna ar sporta funkcionāru Agri Stukānu
Ogrēnietis Agris Stukāns nav sportists, bet viņu spēļu laikā var redzēt pie florbola komandas "Ogres Vilki" kā pārstāvi, daudzos citos sporta pasākumos Agris iejūtas līdzjutēja lomā. Sports nav iedomājams ne tikai bez sportistiem, bet arī bez sporta funkcionāriem.

* "Taisnais" no putna lidojuma
Taurupes stacijas uzgaidāmā telpa uz brīdi bija pārvērtusies par izstāžu zāli, kur varēja aplūkot dabas fotogrāfa salaspilieša Vitauta Budreikas fotoizstādi "Dubultmaratons "Taisnais" no putna lidojuma".

* Radīšanas brīnums Ritas Brokas personālizstādē
"Nevarētu teikt, ka man ir kādas stingras receptes. Tas ir tas radīšanas brīnums, ko nekad līdz galam nevar paredzēt," saka māksliniece, ikšķiliete Rita Broka. Viņas darbi šobrīd aplūkojami Ogres Vēstures un mākslas muzejā izstādē – "Kur, māmiņa, tu sēdēji...".

Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!