Trešdiena, 24.07.2024 10:05
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne
Pirmdiena, 12. decembris, 2022 17:06

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 13. decembra numurā

ogrenet.lv
Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 13. decembra numurā
Pirmdiena, 12. decembris, 2022 17:06

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 13. decembra numurā

ogrenet.lv

* Ziema. Daudz prieka, daudz darba Intensīvā snigšana vienus priecē citiem rada neērtības, bet ceļu uzturētājiem, namīpašniekiem un apsaimniekotājiem šis ir intensīva darba periods. Ogrē vien ielu kopējais garums ir aptuveni 140 kilometri un vēl 60 kilometri Ogresgalā.

*Lietus nolijis. "Дождь" mums nav vajadzīgs.
Ne jau ar Krieviju "Дождь" cīnās, rijot melnos ikrus un Moët šampanieti Majoros. Redakcijas viedoklis.

* Vardarbība nepaliek bez sekām
Izgāja pie mājām parotaļāties – atgriezās ar miesas bojājumiem. OVV pēta Mālkalnes prospekta rotaļlaukumā notikušo uzbrukumu deviņus gadus vecai meitenītei.

* Panākumi Blaumaņa konkursā
Rūdolfa Blaumaņa literārās prēmijas konkursu gadu ritumā ir iecienījuši daudzi skolēni un viņu skolotāji, un neizpaliek arī rezultāti. No Ogres novada konkursā piedalījās 22 skolēni, labāko godā – 13 jauniešu.

* Ar kultūru Ikšķilē. Liene Nebare
Kultūras pilsētā kulturāli ļaudis! Par kultūru un tās aprisēm saruna ar Ikšķiles Tautas nama kultūras pasākumu organizatori LIENI NEBARI.

* Gundega Pastore: "Gribu uzvarēt Latvijas čempionātā"
Pludmales teniss ir savdabīgs un neparasts sporta veids, kurā apvienoti triju sporta spēļu elementi – no klasiskā tenisa, pludmales volejbola un badmintona. Ogrēniete Gundega Pastore ir Latvijas čempione.

Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!