Pirmdiena, 24.06.2024 05:57
Jānis
Pirmdiena, 13. jūnijs, 2022 22:11

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 14.jūnija numurā:

ogrenet.lv
Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 14.jūnija numurā:
Ogres novada Pašvaldības policijas priekšnieks Reinis Ikaunieks gatavojas izmēģināt Ogres novada pašvaldības policijas ekipējumā esošo kvadriciklu, ko likumsargi izmanto patrulēšanā ar kājām vai auto grūti sasniedzamās vietās. Foto no Ogres novada Pašvaldības policijas arhīva
Pirmdiena, 13. jūnijs, 2022 22:11

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 14.jūnija numurā:

ogrenet.lv

* Dvēseliska aizlūguma dienā"Šī diena nav tikai datums ar karogiem un sēru lentēm. Tā nevar tapt par rituālu, ko prasa likums par atceres un piemiņas dienām. Nedrīkst radināties par atķeksētu formalitāti ne ģimenē, ne novadā, ne valstī. Tā ir diena, kad vajag apstāties no laikmeta diktētā skrējiena un vienoties aizlūgumā neatkarīgi no tā, vai esam kristīgi, ticīgi vai neticīgi – ar vai bez priekšrakstiem," tā Andris Upenieks.

* Reinis Ikaunieks: "Mūsu mērķis nav sodīt, svarīgāks ir preventīvais darbs"
Kopš 1.aprīļa Ogres novada Pašvaldības policijas vadība uzticēta Reinim Ikauniekam. Jaunajam šīs struktūrvienības priekšniekam darba lauks ir gana plašs, jo ar Ogres novada domes pērn pieņemto lēmumu reorganizēta Ogres, Ķeguma un Lielvārdes pašvaldības policija, bet ar Reģionālo pašvaldības policiju, kura līdz šim darbojās Ikšķilē, pārtraukts līgums, izveidojot jaunu iestādi – Ogres novada Pašvaldības policiju. Tā darbojas visā jaunizveidotā Ogres novada administratīvajā teritorijā.
Vairāk – jaunajā "OVV".


* Ogres novadā pilnā sparā turpinās iepriekš uzsāktie būvdarbi;
* Saulgrieži Plāteres pilskalnā;
* Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa "Zilie kalni" attīstības aģentūrai – jauna struktūra un vadība
"Manuprāt, ir svarīgi saskatīt iespējas, kā no šīm dabas bagātībām, kas mums ir, iegūt arī peļņu, vismaz lai atvieglotu pašvaldības budžetu aģentūras funkciju nodrošināšanai,” tā aģentūras direktors Aivars Tauriņš. "Piemēram, Ogres Zilie kalni pēc būtības ir sakopta, patīkama vieta, kur atpūsties Ogres novada iedzīvotājiem. Pēdējos gados novērojam, ka te, īpaši pie ūdenskrātuves, atpūšas daudzi blakus novadu iedzīvotāji, bieži vien mūsu iedzīvotājiem vairs nav vietas, tāpēc, domāju, būtu vērts izskatīt iespēju no citu novadu iedzīvotājiem iekasēt samaksu par stāvvietu pie ūdenskrātuves, tā gūstot līdzekļus infrastruktūras uzturēšanai. Te noderēs Ogres novada iedzīvotāja karte, kuru uzrādot, stāvvieta būtu bez maksas."


* Godina Ogres novada Dimanta un Zelta kāzu pārus
Viens no svētku atbalsta veidiem ir atbalsts nozīmīgā – 50, 60, 70 gadu – laulības jubilejā, atbalsts apmērs – 150 eiro. Tiesības saņemt šo atbalstu ir laulātajiem, ja abu laulāto deklarētā dzīvesvieta ir Ogres novada administratīvajā teritorijā. Atbalsts pieprasāms, ar iesniegumu vēršoties pašvaldībā. Atbalstu pēc pieprasītāja izvēles pašvaldības ieskaita iesniegumā norādītajā norēķinu kontā vai izmaksā skaidrā naudā.
Vairāk – jaunajā "OVV".


* Sports: Ikšķiles šķēpmetējam Gailumam 2.vieta sacensībās Prāgā; Ogres vieglatlētiem sešas medaļas Saldū.

Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!