Pirmdiena, 22.04.2024 09:31
Armanda, Armands
Ceturtdiena, 13. oktobris, 2022 17:00

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 14. oktobra numurā:

ogrenet.lv
Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 14. oktobra numurā:
Ceturtdiena, 13. oktobris, 2022 17:00

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 14. oktobra numurā:

ogrenet.lv

* Ogrē filmēs piedzīvojumu fantāzijas seriālu Nākamā gada pavasarī Ogres stacijas apkārtne pārtaps par filmēšanas laukumu. Te plānots uzņemt vairākas epizodes piedzīvojumu fantāzijas seriālam bērniem un jauniešiem "Kristofers un Ēnu ordenis", kas taps pēc ogrēnieša rakstnieka Arno Jundža romāna motīviem. Saruna ar autoru.

* Suntažos augs Glika ozoli
Atzīmējot reformācijas piecsimtgadi Latvijā un Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas simto dzimšanas dienu, Suntažos pie represēto pieminekļa iestādīti trīs Glika ozoliņi.

* Aktuālais komentārs
Cilvēki: Ko darīt, ja sākas karš? Progresīvie: Mainiet dzimumu! Cenšoties iekļūt koalīcijā, šī partija nāk klajā ar ekstrēmi radikālu piedāvājumu jaunā sasaukuma dienaskārtībai. Vienkāršot dzimuma maiņu, tai skaitā bērniem.

* Dzērājšoferiem būs jāiet cietumā
Saeima iecerējusi noteikt kriminālatbildību par transportlīdzekļa vadīšanu, ja alkohola koncentrācija asinīs pārsniedz 1,5 promiles. Arī mašīna tiks konfiscēta.

* "Artavai" jauns folkloras albums
Ogres Kultūras centra folkloras kopa "Artava" 30 gadu garumā īsteno tautas tradīciju iedzīvināšanu mūsdienu sabiedrībā, it sevišķi dažādos tradicionālos svētkos. Nule ir tapis jauns mūzikas albuma ieraksts.

* Fotoreportāža. Tāds krāsains sirds vilinājums
Tieši tāpat kā ziedoņa zaļums ar katru minūti top necaurredzamāks, tā arī rudens krāsojums mainās pa sekundēm, pa īsām laimes sekundēm.

* Cilvēkstāsts. Ar vienu roku uz kofera
Skaudra saruna par dzīvi emigrācijā Anglijā, aizbraukšanu un atkal atgriešanos - ar grāmatas "Puķe fuck" autori Patricillu Mackli. Ko Latvija spēj vai nespēj piedāvāt, lai savus pilsoņus šeit paturētu?

* Rita Pučekaite: "Zvērēju, ka nekad nestrādāšu skolā"
Ja vien kaut kur Ogres novadā notiek kādas sacensības skolēniem, kā likums tajās piedalās Madlienas vidusskolas komanda savas sporta skolotājas Ritas Pučekaites vadībā.

Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!