Piektdiena, 12.04.2024 20:35
Ainis, Jūlijs
Piektdiena, 15. jūlijs, 2022 09:26

Laikraksta “Ogres Vēstis Visiem” 15.jūlija numurā:

ogrenet.lv
Laikraksta “Ogres Vēstis Visiem” 15.jūlija numurā:
Piektdiena, 15. jūlijs, 2022 09:26

Laikraksta “Ogres Vēstis Visiem” 15.jūlija numurā:

ogrenet.lv

* Nosvinēti Taurupes muižas klēts spāru svētkiFinansējumu Taurupes muižas klāts pārbūvei Ogres novada pašvaldība ieguva, iesniedzot Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM) projekta pieteikumu, kas tika iekļauts VARAM rīkojumā “Par atbalstītajiem augstas gatavības pašvaldību investīciju projektiem valsts budžeta finansējuma piešķiršanai, kas saistīti ar Covid – 19 krīzes pārvarēšanu un ekonomikas atlabšanu”.

Projekta kopējās izmaksas ir 900 000 eiro, no tiem 85 procenti – valsts finansējums, savukārt pašvaldības līdzfinansējums ir 15 procenti no projekta izmaksu summas jeb 135 000 eiro.


* Andris Upenieks: Valsts aizsardzībā kļūdīties nedrīkst
Svarīgi, cik zinoši un iemācīt spējīgi būs instruktori, komandieri: salikt un izjaukt to automātu var iemanīties nedēļas laikā, apieties ar moderniem ieročiem, kurus vada modernās tehnoloģijas, arī nebūtu grūti: mūsdienu jaunieši pa datoriem, telefoniem, planšetēm sērfo veiklāk par pašiem komandieriem. Kaujas tehnika, taktika un morālā noturība gan ir smalka lieta. Bet kā būs ar fizisko gatavību un militāro kārtību, ja vārds “disciplīna” skolās kļuvis par vardarbību pēc definīcijas?


* Florbolistiem 4.vieta Pasaules spēlēs, Salcevičs – simboliskajā izlasē;
* Aptur lēmumu atļaut uzsākt jaunu dolomīta un smilts ieguves darbību “Granātos”
Administratīvajā rajona tiesā saņemti divu iedzīvotāju pieteikumi (22. jūnijā un 4. jūlijā) saistībā ar Ogres novada domes 2022.gada 16.jūnija lēmumu par SIA “Granāti Pluss” paredzētās darbības – dolomīta un smilts ieguves un produkcijas ražošanas dolomīta un smilts atradnē “Granāti”, Tīnūžu pagastā – akceptēšanu. Tiesa pieņēmusi abus pieteikumus un ir ierosinājusi divas administratīvās lietas.
Vairāk – jaunajā “OVV”.


* Latvijas Tirgotāju asociācija: Kāds ir pārtikas produktu cenu kāpums?
* Beļģu puisis Kierans Ikšķilē ieguvis vēl vienu ģimeni
Pirms deviņiem mēnešiem ikšķiliešu Sprunču ģimene pie sevis uzņēma viesskolēnu – tobrīd 16 gadu veco Kieranu Bernkensu (Kieran Bernkens) no Tongerenas pilsētas Beļģijā, kurš vienu gadu mācījās Ikšķiles vidusskolas 11.klasē. Nu jau Kierans devies atpakaļ uz savu dzimteni, bet mēs aprunājāmies gan ar viņu, gan ar viņa viesģimenes mammu Rikardu Damrozi-Sprunci par to, kā viņiem pagāja šis mācību gads, kādi jauni iespaidi gūti. Sarunā piedalījās arī Sprunču ģimenes galva Gints un trīs viņu bērni – Ivars (12 g.), Horens (10 g.) un Ārons (7 g.).
Vairāk – jaunajā “OVV”.


* Jumpravas pagasta svētkos pagātne met tiltu uz šodienu
“Es patiesi gribēju šos svētkus izveidot atšķirīgus, jo, manuprāt, svētki ir ne tikai, lai atnāktu paballēties, bet arī kaut ko jaunu uzzinātu,” tā svētku režisors Kārlis Anitens.


* Ogrē radītas pastaigu audioizrādes;
* Aicina pieteikties velobraucienam Ogre – Ķegums – Ogre!
* SK “Rembate” spēkavīriem septiņas godalgas Jēkabpilī;
* Ogresgala pamatskolas komandai uzvara minihandbola turnīrā.

Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet ! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!