Svētdiena, 16.06.2024 22:36
Justīne, Juta
Ceturtdiena, 15. decembris, 2022 17:00

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 16. decembra numurā

ogrenet.lv
Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 16. decembra numurā
Ceturtdiena, 15. decembris, 2022 17:00

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 16. decembra numurā

ogrenet.lv

* Ogres novada misija Ukrainai No Ukrainas labdarības misijas atgriezušies Ogres novada domes deputāti. Aizveda uz fronti ģeneratorus, metāla krāsniņu, divas automašīnas, piepildītas ar daudzveidīgu palīdzības kravu. Brauciena iespaidos dalās mērs Egils Helmanis.

* Apstiprināts 41. Ministru kabinets
Saeima apstiprinājusi Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa vadīto valdību. Par Kariņa valdību nobalsoja 54 deputāti, pret bija 37, bet 9 deputāti nebija atnākuši uz darbu.

* Ogres slimnīcā izsludināta karantīna
Kopš aizvadītās nedēļas Ogres slimnīcā, līdzīgi kā citviet Latvijā, ir izsludināta gripas karantīna. Ar nodaļas vadītāja atļauju pie saslimušā, kurš ir ļoti smagā stāvoklī, pat kritiskā stāvoklī, ielaidīs vien uz 15 minūtēm.

* Nepilngadīgo pārkāpumu arvien vairāk
Administratīvās komisijas darba kārtībā vai ik nedēļu nonāk lietas saistībā ar nepilngadīgo pieļautajiem administratīvajiem pārkāpumiem. Kāds smēķējis skolas tualetē, cits alkohola reibumā gulējis uz ielas, vēl kāds nodarījis pāri vienaudzim.

* Kā atrast īsto eglīti
Ziemassvētki nav iedomājami bez krāšņākās svētku rotas – eglītes. To var meklēt mežā, iegādāties lielveikalā vai arī atbalstīt vietējos audzētājus, izvēloties Latvijā augušu eglīti. Vairāki eglīšu audzētāji ir arī Ogres novadā.

* Atskatoties uz Taurupes muzeja 35 gadiem
Nākamgad Taurupes muižas senā klēts ēka atgūs kādreizējo godību un iegūs jaunu spozmi, bet muzeja vāktās vēstures liecības atgriezīsies mājās. Muzeja ilggadējās sabiedriskās darbinieces INTAS ANTONES ieskats vēsturē 8. lpp.

* Volejbolistes sadalījušas Ogres novada kausus
Aizvadīts Ogres novada kausa izcīņas turnīrs volejbolā sievietēm. 1. vietu izcīnīja komanda "Fono" (Rīga), bet uz goda pjedestāla otrā un trešā pakāpiena mājinieces – komandas "Ikšķile 1" un "Ikšķile 2".

* Nauris Neimanis: "Mans orientierista ceļš sākās pirms 22 gadiem"
Orientēšanās attīsta sportistu prātu, trenē viņu izturību, tā dod pozitīvas emocijas. Latvijas Orientēšanās federācijas balvu nominācijā «Gada treneris» saņēmis ķegumietis Nauris Neimanis.

* Mežavairogu patversmes suņi meklē saimniekus!
Kamene, Riko, Mollija, Mega, Rada, suņu meitenes un puikas. Viņiem visiem vajadzīgas mājas un atbildīgi saimnieki. Atsaucies!

Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!