Sestdiena, 13.07.2024 21:52
Margarita, Margrieta
Ceturtdiena, 15. septembris, 2022 17:00

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 16. septembra numurā:

ogrenet.lv
Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 16. septembra numurā:
Rūdolfs Brencēns ar sievu Augusti ap 1914. gadu. Foto no Ogres novada muzeja arhīva.
Ceturtdiena, 15. septembris, 2022 17:00

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 16. septembra numurā:

ogrenet.lv

* Novadniekam būvinženierim Rūdolfam Brencēnam – 140 Ar jaunu rubriku "Ogres Vēstis Viesiem" atver novada vēstures lappusi. Materiāli top sadarbībā ar Ogres novada muzeju. Pirmā publikācija veltīta izcilajam būvinženierim Rūdolfam Brencēnam. Pirmdien kopš viņa dzimšanas aprit 140 gadu.

* Pedagogi ir pārliecināti – streikam būt!
Arodbiedrībai tā arī nav izdevies ar valdību rast kompromisu jautājumā par pedagogu darba samaksas paaugstināšanu un citām prasībām, tāpēc nākamnedēļ pedagogu beztermiņa streiks būs. Tam gatavojas arī Ogres novadā.

* Aktuālais komentārs. Okupācijas pieminekļi jānojauc visā Latvijā!
Egils Helmanis: "Šī ķēmošanās ar pieminekļiem, kas saistīti ar padomju okupācijas laiku, Daugavpilī un citviet ir jāizbeidz. Saeima ir pieņēmusi likumu par šo pieminekļu demontāžu, un likumā noteiktais nav apstrīdams".

* Ogres policisti vistrāpīgākie šāvēji!
Praktiskās šaušanas sacensībās, kas notika Madlienas pagastā par godu Latvijas Republikas Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes Zemessardzes 54. kaujas atbalsta bataljona 31. gadadienai, trāpīgākie bija Ogres policisti.

* Šovasar mežs dedzis mazāk
Ir beidzies meža ugunsnedrošais laikposms. Šogad meža ugunsgrēku bijis mazāk nekā pērn. Ogres novadā 2022. gadā bijuši astoņi meža ugunsgrēki ar izdegušo platību 5,65 ha, no tiem 4,8 ha ir jaunaudzes.

* Slimnīcā "Covid-19" vakcināciju šobrīd neveiks
Ogres slimnīcas "Covid-19" testu pieņemšanas vietā testēšana turpinās, taču vakcinācijas kabineta darbību Ogres slimnīcā nevienlīdzīgās darba apmaksas dēļ šobrīd neatjaunos.

* Pagriezt laiku atpakaļ var arī bez skalpeļa
Ogres slimnīcā darbu sākusi ārste dermatoloģe Tatjana Ļahovoja no Ukrainas. Viņa ir augstas klases speciāliste, kas estētiskajā medicīnā strādā jau vairāk nekā 20 gadu.

* Pēdējās dālijas manai mīļajai daiļdārzniecei
Tā sauc vienu no gleznām, kas iekļautas Daiņa Purmaļa tikko atklātajā izstādē Rembates bibliotēkā.
Satikties ar mākslinieku bija ieradies prāvs sveicēju pulks – to starpā gan kaimiņi, gan bijušie kolēģi, gan ģimenes locekļi veselās trīs paaudzēs.

* Rinalds Sirsniņš: Visi spēki ģenerālmenedžera pienākumiem
1. oktobrī startēs Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas turnīrs, kurā vienmēr un ar samērā labiem panākumiem startēja BK "Ogre", bet līdz šim par Ogres basketbolistu gatavošanos jaunajai sezonai, kā arī, protams, viņu mērķiem informācija bijusi salīdzinoši skopa. Saruna ar BK "Ogre" ģenerālmenedžeri Rinaldu Sirsniņu.

Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!