Piektdiena, 24.05.2024 20:24
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 16. jūnijs, 2022 20:28

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 17.jūnija numurā:

ogrenet.lv
Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 17.jūnija numurā:
"Ir jāmīl un jāsargā sava valsts, jāsargā tās tradīcijas, valoda un kultūra, tautai jābūt saliedētai, lai kas tāds neatkārtotos," mūs visus aizdomāties mudina SIA "Ogres rajona slimnīca" Rentgena kabinetā strādājošā Jelizaveta Kanaļuka no Ukrainas. Dzintras Dzenes foto
Ceturtdiena, 16. jūnijs, 2022 20:28

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 17.jūnija numurā:

ogrenet.lv

* Jelizaveta Kanaļuka: "No rīta pamosties, esi dzīvs un paldies Dievam!"SIA "Ogres rajona slimnīca" Rentgena kabinetā apmeklētājus sagaida smaidīga, izdarīga un laipna rentgena laboranta asistente, kura skaidrā latviešu valodā aicina noģērbties, tad doties pie rentgena aparāta, ieelpot un aizturēt elpu. Kad izmeklējums jau gandrīz galā, pacienti pārsteigti pamana – pie mediķes krūtīm piespraustā vizītkarte vēsta – esmu ukrainiete! Tā ir Jelizaveta Kanaļuka, kura, bēgot no kara plosītās Ukrainas, kopā ar ģimeni patvērumu radusi Ogrē, to iemīlot no pirmā acu skatiena, bet sirds asiņo, pārdzīvojot notiekošo dzimtajā Doņeckā un Mariopolē, kur aizvadīti pēdējie gadi. Vairāk – jaunajā "OVV" Dzintras Dzenes rakstā.

* Rembates skolai – 150!
* Viedokļu krustugunīs – karjers Tīnūžu pagasta "Granātos";
* 19.jūnijā Ogrē – tirdziņš SAULGRIEŽUS GAIDOT;
* OCB – viena no četrām labākajām bibliotēkām pasaulē!
15.jūnijā Ogres Centrālās bibliotēkas (OCB) vadība saņēma neticamu ziņu – OCB ir izvirzīta Starptautiskās bibliotēku asociācijas un institūciju federācijas (IFLA) Gada Publiskās bibliotēkas balvai un ir viena no četrām labākajām bibliotēkām pasaulē.
Par šo balvu OCB cīnās ar trim citam skaistām, modernām, mūsdienīgām un tehnoloģiski attīstītām bibliotēkām no ASV, Dānijas un Saūda Arābijas.
Vairāk – jaunajā "OVV".


* Aivis Strauts: Būris vajadzīgs cilvēka prātam
Aivis Strauts ir mežinieks jau vairākās paaudzēs. “Paldies vectēvam, ka viņš manī radīja interesi par šo profesiju, daudz ko iemācīja. Viņa pēdās es arī esmu aizgājis. Tas ir darbs ar mežu un darbs vidē, kurā – paldies Dievam – nav cilvēku, kurā es esmu kungs un saimnieks, priekšnieks un arī darba darītājs – viss vienā personā,” tā viņš saka sarunas sākumā.
Vairāk lasiet jaunajā "OVV".


* Sports: Mūsu jaunie vieglatlēti sacenšas Ogres stadionā; Ogres NSC daudzcīņniekiem septiņas Latvijas čempionāta medaļas.

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" nākamais numurs iznāks trešdien, 22.jūnijā!

Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!