Trešdiena, 24.04.2024 16:37
Nameda, Ritvaldis, Visvaldis
Pirmdiena, 17. oktobris, 2022 17:00

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 18. oktobra numurā:

ogrenet.lv
Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 18. oktobra numurā:
Pirmdiena, 17. oktobris, 2022 17:00

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 18. oktobra numurā:

ogrenet.lv

* Tiptip - veikals labestībai Sociālais uzņēmums SIA "tiptip.lv" piedāvā jaunu veidu, kā palīdzēt senioriem un invalīdiem, vienlaikus sagādājot prieku arī sev vai kādam citam. Tā ir iespēja iegādāties viņu rokdarbus.

* Izlikties akliem vai beigtiem
Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisija lēmusi nevirzīt izmaiņas Izglītības likumā, kas nosaka: ja mācību iestādē atkārtoti fiksē skolēna vardarbību pret citiem bērniem vai pedagogiem, iestādes vadītājs var lemt par šī bērna mācīšanos ārpus izglītības iestādes… Tātad «var lemt» paliek – par "nevar lemt".

* Kriminālziņas
Piekauti, apzagti, avārijās iekūlušies. Kā dažiem novadniekiem nav gājis nedēļas nogalē.

* Jāzepa Osmaņa darbi joprojām dzīvo
Lai arī bērnu dzejoļu grāmatu autors Jāzeps Osmanis pirms astoņiem gadiem devies mūžībā, viņa dzeju joprojām lasa. Ķeguma Tautas namā aizritējis dzejnieka 90 gadu jubilejas atceres pasākums

* Nūjošanas seriāls noslēdzies
Iedzīvotāju vidū popularitāti ieguvušais nūjošanas pārgājienu cikls "Iepazīsti Ogres novadu!" finišējis Zilajos kalnos. Daudzus šis pasākums pamudinājis pievērsties nūjošanai ikdienā.

* "Balva man bija liels pārsteigums"
Mārcis Bormanis ir bērnu futbola komandu treneris, bet pats spēlē komandā "Ogre United". Šoruden Mārcis saņēma Latvijas Futbola federācijas balvu kā Vidzemes reģiona labākais vārtsargs, kas viņam pašam esot bijis liels pārsteigums.

* Brīnumnūjiņu Gunai Birkenfeldei!
"Būtu man brīnumnūjiņa, apturētu karu Ukrainā." Saruna ar Suntažu amatierteātra «Sauja» aktrisi un ikdienā - veikala vadītāju.

Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!