Sestdiena, 13.07.2024 22:06
Margarita, Margrieta
Ceturtdiena, 18. augusts, 2022 17:09

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 19.augusta numurā:

ogrenet.lv
Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 19.augusta numurā:
Koris “Lāčplēsis” 2018.gada Dziesmu svētkos Vecrīgā. Foto no kora “Lāčplēsis” arhīva
Ceturtdiena, 18. augusts, 2022 17:09

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 19.augusta numurā:

ogrenet.lv

* Par nelūgtiem viesiem. Izmantot svētkus aģitācijai ir amorāli!Sociālo tīklu vietnē “Facebook.com” Ogres mērs Egils Helmanis paudis sašutumu par faktu, ka Ogres pilsētas svētkos, ko atzīmēsim jau šīs nedēļas nogalē 19. – 20. augustā, ar aģitācijas teltīm pieteikušās piedalīties piecas dažādas politiskās partijas. Vairāk – jaunajā “OVV”.

* Nedienas ar “Liepājas autobusu parku” turpinās
Ogres novadā kopš jūlija pasažieru pārvadājumus nodrošina “Liepājas autobusu parks”, kas savu darbību iesāka ar virkni atceltu reisu. Jūlija vidū situācija, šķiet, nedaudz uzlabojās, bet kopš augusta nedienas turpinās. Autotransporta direkcija lauzt līgumu ar pakalpojumu sniedzēju vilcinās un sola Pierīgā daļu no “Liepājas autobusa parka” reisiem nodod citiem pārvadātājiem, lai uzņēmums varētu uzlabot situāciju Ogres novadā. Savukārt Ogres novada pašvaldības deputāti pieprasa satiksmes ministra demisiju.
Vairāk – jaunajā “OVV”.


* Andris Upenieks: Kas nekait kandidēt?
Te jāraud, te jāsmejas par kandidātu sasniegumiem un nodarbošanos pašlaik. Nav izslēgts, ka līdz ietikšanai Saeimā kāds bezdarbnieks darbu vēl atradīs, bet pašlaik sarakstus rotā 37 bezdarbnieki, kuriem jautājums uzprasās pats: “Saeima kāda darbā iekārtošanas birža?” Un cik komiski sanāk: neviena lāga roba nav, no visurienes met laukā, eh, ko tur, lūkošu luni palaist Saeimā! Gar acīm zib pensionāri, pašnodarbinātie, gadās pa skaistumkopējai, auklei, mājsaimniecei, pašdarbības režisorei, dziedātājam – solistam, noliktavas pārzinei, grāmatvedei, psiholoģei, žēl, ka ne psihiatram, piemēram, pilnmēness naktīm. Nē, nē, visas ļoti cienījamas profesijas, bet diez vai vajadzētu radīt iespaidu, ka katra ķēkša patiešām var vadīt valsti.


* Ogrē un Lielvārdē mainīs vairāku ielu nosaukumus;
* Ogres novadā demontē vēl trīs padomju varu slavinošus objektus;
* Ceļā uz Dziesmu svētkiem: kori “Lāčplēsis” un “Jumprava”
Starp tūkstošiem koristu, kuri nākamgad XXVII Vispārējos latviešu dziesmu un XVII Deju svētkos pieskandinās Mežaparka estrādē nesen uzcelto akustisko Sidraba birzi dziesmu kalnā, būs senākais vēl šobrīd dziedošais koris Latvijā un I Vispārīgo latviešu Dziedāšanas svētku 1873.gadā dalībnieks – Lielvārdes Kultūras nama jauktais koris “Lāčplēsis” –, kā arī nedaudz jaunākais Jumpravas Kultūras nama jauktais koris “Jumprava”, kas Dziesmu svētku kustībai pievienojās II Vispārīgajos latviešu Dziesmu svētkos 1880.gadā.
Vairāk – jaunajā “OVV”.


* Ogres slimnīcā pacientiem ziemā nebūs jāsalst
Ja uz Ogres slimnīcas jumta nebūtu izvietoti saules paneļi, elektrības rēķins būtu ievērojami lielāks.
Vairāk – jaunajā “OVV”.


* Sports: Ogrēnietis Mikus Neško – Latvijas čempions “Xtreme” bagiju klasē; Ogres novada vecmeistariem 43 medaļas Latvijas čempionātā.

Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!