Ceturtdiena, 25.07.2024 06:55
Jēkabs, Žaklīna
Otrdiena, 19. jūlijs, 2022 06:31

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 19.jūlija numurā:

ogrenet.lv
Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 19.jūlija numurā:
Latviešu un ukraiņu jaunieši aizvadījuši pirmo apmācību dienu un ir enerģijas pilni turpinājumam. Foto no biedrības “MĒS attīstībai” arhīva.
Otrdiena, 19. jūlijs, 2022 06:31

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 19.jūlija numurā:

ogrenet.lv

* Latviešu un ukraiņu jauniešus Meņģelē aicina saskatīt apvārsni un doties uz priekšu“Īstenojot šo projektu, sapratu, ka priekšdienās ukraiņu jauniešu apzināšanai un piesaistei jāparedz krietni ilgāks laiks un vairāk resursu, bet man ir milzīgs prieks par tiem sešiem jauniešiem, kuri piedalījās, un tagad mūsu kopējā čatā jau sarakstās latviski. Komunikācijai pamatā izmantojām krievu un angļu valodu. Man ir prieks arī par mūsu jauniešiem, kuri var komunicēt vairākās valodās. Apmācībās piedalījās jaunieši no Meņģeles, Madlienas, Lauberes, Ogresgala, Ikšķiles un Tīnūžiem. Par īstenotajām aktivitātēm atsauksmes ir ļoti labas,” tā Agnese Jankuna.

* Uzsāks Ogres slimnīcas jaunās Dzemdību nodaļas izbūvi
“Ceram gada laikā jaunbūvē izveidot jaunu Dzemdību nodaļu. Jāpiebilst, ka diemžēl šim projektam nav nekāda valsts finansiāla atbalsta. Slimnīca ir pelnošs uzņēmums, un kopš 1999.gada esam īstenojuši bezdeficīta budžetu. Jā, varbūt tas bija sūri, bet esam pratuši izdzīvot arī krīzes apstākļos. Kad pašreizējās Dzemdību nodaļas telpas atbrīvosies, tās varēsim izmantot citiem mērķiem, piemēram, ja rodas kāda krīzes situācija ar pacientu izvietošanu,” skaidro D.Širovs.


* Pašvaldības policija aiztur divus dzērājšoferus
Pārkāpējs esot mēģinājis problēmu ar policistiem “atrisināt uz vietas”, bet, kad tas neizdevās, aizbildinādamies ar to, ka grib pačurāt, pagājis nedaudz nostāk, bet pēc tam laidies bēgt pāri laukam. Pašvaldības policisti pierādījuši, ka spēj arī paskriet, un pēc minūtes piecas ilgušas pakaļdzīšanās bēgli noķēruši, lai atvestu atpakaļ pie viņa pamestās automašīnas.

* Latvijas Pasta vārdā turpina uzdarboties krāpnieki;
* Dzīvokļu cenu kāpums Ogrē piebremzējies;
* Atklāj Vilhelma Purvīša personībai veltītu brīvdabas izstādi;
* Sports: Ogrēniešiem astoņas medaļas Latvijas čempionātā Jelgavā; Ikšķiliešiem Berlandei un Vilsonam medaļas vinsērfinga sacensībās; “Ogre United” ar uzvaru sāk čempionāta otro apli.

Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!