Otrdiena, 18.06.2024 11:17
Alberts, Madis
Pirmdiena, 1. augusts, 2022 16:09

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 2.augusta numurā:

ogrenet.lv
Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 2.augusta numurā:
Taurupes pagasta svētku dalībnieku gājiens. Elmāra Bulova foto
Pirmdiena, 1. augusts, 2022 16:09

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 2.augusta numurā:

ogrenet.lv

* Ogres Valsts ģimnāzija gatavojas jaunajam mācību gadamNo 2022./2023. mācību gada Ogres Valsts ģimnāzija (OVĢ) ir vienīgā izglītības iestāde Ogres pilsētā, kur tiek uzņemti audzēkņi vispārējās vidējās izglītības programmas 10. klasēs un nākamo divu gadu laikā OVĢ kļūs par vienīgo vispārējās vidējās izglītības iestādi Ogres pilsētā – skolā mācīsies tikai 10. – 12. klašu skolēni. Ģimnāzija piedāvā izglītoties vienā no četriem novirzieniem – "Cilvēks un sabiedrība", "Kultūra un mākslas", "Inženierzinātnes un tehnoloģijas" un "Dabaszinātnes". Vairāk – jaunajā "OVV".

* Lemj par sociālo stipendiju piešķiršanu vidusskolēniem
Skolēns stipendiju varēs saņemt, ja sekmīgi apgūs izglītības programmu (nav nesekmīgu vērtējumu nevienā mācību priekšmetā), ja nav būtisku izglītības iestādes iekšējo noteikumu pārkāpumu, ja vidējais aritmētiskais vērtējums mācību priekšmetos nav zemāks par septiņām ballēm.
Pieteikties sociālajai stipendijai var līdz 31.augustam.
Vairāk – jaunajā "OVV".


* Biedrībā "Latvijas Sarkanais Krusts" var nomāt nepieciešamos palīglīdzekļus;
* Dzīvokļi Ogrē kļūst nedaudz lētāki;
* Satiekamies atkal Taurupē
Jūlija izskaņā pēc divu gadu pārtraukuma ar vadmotīvu "Satiekamies atkal Taurupē" sesto reizi tika atzīmēti pagasta svētki, lai priecātos, sportotu, dejotu un svinētu kopā būšanu ar radiem, draugiem, tuvākiem un tālākiem ciemiņiem.
Jau pirmssvētku dienā zālienā pie pagasta pārvaldes no daudzu taurupiešu sarūpētiem ziediem, dabas materiāliem, pļavu un dārzu krāšņumiem tika izveidota ziedu upe, pie kuras ir atnākuši padzerties arī divi tauri. Naktī upe "atdzīvojas" gaismiņu mirdzumā.
Vairāk – Vandas Prancānes rakstā.

* Lauberes dienā atklāta izstāde "No vecmāmiņas pūra lādes";

* Eksotiskie augļi: vai esat tos nogaršojuši?
* Sports: Ikšķilietim Šmalcam 10.vieta Pasaules kausa izcīņā; Patrikam Gailumam 1.vieta Prezidenta balvas izcīņā.

Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!