Otrdiena, 23.04.2024 14:59
Georgs, Jurģis, Juris
Ceturtdiena, 1. decembris, 2022 17:00

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 2. decembra numurā

ogrenet.lv
Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 2. decembra numurā
Ceturtdiena, 1. decembris, 2022 17:00

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 2. decembra numurā

ogrenet.lv

* Nobalsots par Ikšķiles estrādes jumtuPēc Ogres novada pašvaldības pasūtījuma, šogad veikta priekšizpēte Ikšķiles estrādes pārbūvei, paredzot jumta izbūvi virs estrādes un skatītāju sēdvietām. Iedzīvotāju balsojumam nodeva trīs vizualizācijas jumta izbūvei. Par visvairāk balsu saņēmušo variantu iedzīvotājiem bija iespēja spriest arī nule kā notikušajā klātienes sapulcē.

* Novads palīdz draudzēm pārziemot
Apkures sadārdzinājuma dēļ kurinām taupīgāk. Diemžēl pazeminātās gaisa temperatūras un mitruma dēļ daudzu Ogres novada kristīgo draudžu telpās esošie kultūras pieminekļi un citas vērtības var tikt neatgriezeniski bojātas vai prasīs ievērojamus ieguldījumus to atjaunošanai. Ņemot to vērā, pašvaldība sniedz draudzēm vienreizēju atbalstu kurināmā iegādei.

* Linda Gulbe Ogres frisbijā
Tieši ar Lindu Gulbi šobrīd asociējas Ogres frisbijs – viņa spēlē mūsu pilsētas komandā «Moments» un Latvijas izlasē, viņa arī trenē bērnus. Lasītāju uzmanībai saruna ar Lindu par frisbiju, par citiem viņas sportiskajiem hobijiem, par skautu kustību un par Ogri.

* Aigaram Apinim zelts un sudrabs Portugālē
Birzgalietis Aigars Apinis, piedaloties IWAS spēlēs parasportistiem, kas notika Portugālē, izcīnīja zelta medaļu diska mešanā, bet lodes grūšanā ieguva sudraba godalgu.

* Viņi rada lietas un vērtības
Gatavojoties Ogres novada Uzņēmēju dienai, pašvaldība apzināja vietējos uzņēmējus, mājražotājus un amatniekus, kas ar saviem ražojumiem padara mūsu ikdienu ērtāku, gardāku un skaistāku. Lūk, daži no viņu vērtīgajiem pieredzes stāstiem.

* Ogres slimnīcā jauna neiroloģe
«Neirologa lielākais ierocis ir saruna ar pacientu jeb anamnēzes ievākšana,» saka neiroloģe Renija Ieviņa. Viņa jau divus mēnešus strādā SIA «Ogres rajona slimnīca» Ambulatorajā nodaļā un arī slimnīcas stacionāra Internajā nodaļā.

* Ogres novads pošas uz Dziesmu un Deju svētkiem
Ņemot vērā, ka Ogres novads iedzīvotāju skaita ziņā ir lielākais Latvijā, arī XXVII Vispārējos latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkos tas būs pārstāvēts gana plaši. Kopā – teju pusotrs tūkstotis Ogres novada amatierkolektīvu dalībnieku.

* Sabiedriskā kārtība un drošība Ogres novadā
Šā gada 1. februārī tika izveidota jauna iestāde – Ogres novada Pašvaldības policija. No 1. aprīļa to vada REINIS IKAUNIEKS. Numura lielā sarunu ar Pašvaldības policijas priekšnieku.

Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!