Pirmdiena, 17.06.2024 17:22
Artis, Artūrs
Ceturtdiena, 1. septembris, 2022 20:03

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 2.septembra numurā:

ogrenet.lv
Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 2.septembra numurā:
Ogres NSC izlaiduma dalībnieku kopbilde. Anitas Stukānes foto
Ceturtdiena, 1. septembris, 2022 20:03

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 2.septembra numurā:

ogrenet.lv

* Ogres sportiskākā mācību iestāde nosvinējusi izlaidumuJau ierasts, ka Ogres novada sporta centra izlaiduma pasākums notiek ap to laiku, kad citu izglītības iestāžu audzēkņi somās liek burtnīcas, pildspalvas un zīmuļus, gatavojoties jaunajam mācību gadam. Arī šogad pussimts Ogres NSC absolventi bija pulcējušies Ogres Centrālajā bibliotēkā, kur viņiem svinīgi tika pasniegtas apliecības, kas apliecināja iegūtu profesionālās ievirzes sporta pamatizglītību vai vidējo izglītību.Vairāk – jaunajā "OVV".

* A.Pumpura piemiņas vieta Birzgalē atgūst kādreizējo godību
Diemžēl laika zobs grandiozo kompozīciju nebija saaudzējis – seši viens virs otra novietotie, katrs septiņas tonnas smagie akmens bluķi – simboliska paaudžu pēctecības ķēde, kas nebeidzami tiecas debesīs, laika gaitā bija pavisam nomelnējusi. Arī no ceļa piemineklis vairs nebija saskatāms, jo to aizsedz koki. Ja ceļmalā neatrastos norāde par A.Pumpura kādreizējo dzimto māju atrašanās vietu, pat monumenta autori šo vietu vairs atrastu ar grūtībām.


* Andris Upenieks: Bezseguma vārdos un utopiskos darbos;
* “Rasas krāsas” aicina uz tikšanos Ogres Centrālajā bibliotēkā;
* Ogres novadā – militārās mācības
No 16. līdz 18.septembrim Ogres novadā norisināsies daļa no Nacionālo bruņoto spēku militāro mācību “Namejs 2022” rudens posma, kura laikā tiks pārbaudīta Zemessardzes 54.kaujas atbalsta bataljona karavīru, rezerves karavīru un zemessargu spēja veikt uzdevumus hibrīdapdraudējuma gadījumā.
Vairāk – jaunajā “OVV”.


* Nākamnedēļ stāsies spēkā vilcienu kustības rudens grafiks;
* Kaspars Špēlis – par mantraču aktivitātēm līvu kapulauku tuvumā
Manuprāt, Latvijas kultūras mantojums ir katastrofālā stāvoklī. Iznīcināšanas viļņi iegūst pat “industriālus apmērus”. Atradumi nenonāk līdz pētniecības iestādēm, bet rod vietu galvenokārt ārvalstu privātkolekcijās. Tie ir atlasīti priekšmeti ar augstāko vērtību un labāko stāvokli galvenokārt Centrāleiropas un Skandināvijas tirgum.


* ONKC amatiermākslas kolektīvi uzņem jaunus dalībnieku;
* Sports: Florbola izlases pamatvārtsargs Jānis Salcevičs: “Pensijā mani vēl nelaiž”; “Ogre United” čempionāta otro posmu sāk ar pārliecinošu uzvaru.

Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!