Ceturtdiena, 18.04.2024 04:16
Jadviga, Laura
Pirmdiena, 19. decembris, 2022 17:00

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 20. decembra numurā

ogrenet.lv
Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 20. decembra numurā
Pirmdiena, 19. decembris, 2022 17:00

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 20. decembra numurā

ogrenet.lv

* Solis tuvāk jauniem bērnudārziem Nākamgad Lielvārdē plānots uzsākt jaunas pirmsskolas izglītības iestādes būvniecību, kā arī par bērnudārzu pārbūvēt Kaibalas pamatskolu. Tas ļaus bērniem apmeklēt pirmsskolas izglītības iestādi tuvāk mājām, kā arī samazināt audzēkņu skaitu grupās šobrīd vienīgajā Lielvārdes pirmsskolas izglītības iestādē "Pūt Vējiņi".

* Sākas astronomiskā ziema un straujš atkusnis
Šonedēļ Latviju no rietumiem šķērsos vairāki cikloni, kas visai valsts teritorijai atnesīs nokrišņus, otrdien iespējams arī stiprs apledojums. Gaidāmā atkušņa un lietus ietekmē upēs paaugstināsies ūdens līmenis, vietām tas notiks strauji, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.


* Lielvārdē plāno būvēt benzīntanku
Neraugoties uz degvielas dārdzību, braucēju mazāk nekļūst. Kur ir braucēji – tur arī degvielas tirgotāji. Tuvākajā laikā publiskai apspriešanai un institūciju atzinuma saņemšanai tiks nodota iecere par degvielas stacijas būvniecību Lielvārdē, Jāņa Grestes ielā 3.


* Uzlabos ielu segumu un piekļuvi īpašumiem
Ogres pilsētā vairākām ielām, kas ir klasificētas kā ielas, nav atbilstoša seguma vai pat vispār nav seguma. Šo situāciju nākamgad plānots mainīt. Rūpnieku, Cidoniju un Upeņu ielu lietotāji var priecāties.


* Nospēlētas amatierteātru skates
Tomes Tautas namā 3. decembrī un Suntažu Kultūras namā 11. decembrī norisinājās Ogres novada amatierteātru skates. Tālāk Latvijas amatierteātru iestudējumu reģionu skatei "Gada izrāde 2022" izvēlēts "Puķainais peldkostīms" un "Vecus kokus nepārstāda".


* Vieglatlēti cīnās par Ziemassvētku kausu
Jaunie vieglatlēti vēl steidz aizvadīt pēdējās aizejošā gada sacensības. Valmierā par Ziemassvētku kausu cīnījās gan vecuma grupas U14, gan U16 sportisti. Ogres novada Sporta centra audzēkņiem šajās sacīkstēs deviņas medaļas – četras zelta, trīs sudraba un divas bronzas.


* Ričards Dimants: "Futbols man patīk vislabāk"
Latvijas Futbola federācija par Jaunatnes čempionāta Meistarības grupas labāko spēlētāju vecuma grupā U16 atzinusi komandas "Ogres NSC" uzbrucēju Ričardu Dimantu. Lasītāju uzmanībai saruna ar Ogres jauno futbola talantu. Triju sezonu laikā viņš realizējis jau vairāk nekā 15 pendeļu pēc kārtas.


* Ar atbildības sajūtu ir jādzīvo
Birzgaliete IRĒNA TAMPA šogad ir viena no trim titula "Ogres Goda novadnieks" īpašniecēm. Novadnieki novērtējuši viņas ieguldījumu SIA "Ozolkalnu nams" autoveikala esamībā. Saruna arī par darbošanos Birzgales amatierteātrī "Laipa" un lietām, kas satrauc un iepriecina.

Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!