Piektdiena, 19.04.2024 04:17
Fanija, Vēsma
Ceturtdiena, 19. maijs, 2022 18:55

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 20.maija numurā:

ogrenet.lv
Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 20.maija numurā:
Starptautiskajā Muzeju dienā Ogres Vēstures un mākslas muzejā tiekas jaunizveidotā Ogres novada muzeju darbinieki un ar kultūras nozari saistīti Ogres novada pašvaldības pārstāvji. Foto no OVMM arhīva
Ceturtdiena, 19. maijs, 2022 18:55

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 20.maija numurā:

ogrenet.lv

* Starptautiskajā Muzeju dienā tiekas un spriež par nākotnes plāniem Pasākumā piedalījās OVMM, Andreja Pumpura Lielvārdes muzeja, Ķeguma novada muzeja Tomē, Birzgales pagasta muzeja "Rūķi", Kultūras mantojuma centra "Tīnūžu muiža" un Ķeipenes kino stacijas (Sergeja Eizenšteina komunikāciju centra) pārstāvji, kuri tikšanās sākumā katrs pastāstīja būtiskāko par sevis pārstāvēto muzeju, par nozīmīgākajiem un spilgtākajiem notikumiem muzeju dzīvē pēdējos gados, kā arī dalījās tuvākās un tālākās nākotnes iecerēs. Vairāk – jaunajā "OVV".

* Andris Upenieks: Koalīcijas stabilitāte ir tās nestabilitāte;
* ĢIMENES DIENA Ogrē
Programma – jaunajā "OVV".


* Bērnu vokālā studija SVILPASTES gūst panākumus Lietuvā;
* Valsts amatpersonas deklarācija: Deputāts Kotāns aizmirsis deklarēt vairākus amatus;
* Dambrete cieņā arī Ķeguma komercnovirziena vidusskolā
Turnīrā piedalījās arī Ķeguma komercnovirziena vidusskolas direktors Vladimirs Samohins, kurš kopvērtējumā ierindojās 7.vietā.


* Ogrē norisināsies koncertcikls UPES VAKARI;
* Gaisa kondicionētāja uzstādīšana dzīvoklī
Ja dzīvojamā mājā kondicionētājus vēlas uzstādīt vairāki dzīvokļu īpašnieki, SIA "Ogres Namsaimnieks" aicina dzīvokļu īpašniekus vienoties un pieņemt kopības lēmumu par vienotas gaisa dzesēšanas sistēmas izveidi.


* Špakovska parkā atzīmēs Ūsiņa dienu;
* Bokss Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolā
Visgrūtākie ir pirmie 2–3 mēneši, bet tieši tie garantē traumu minimumu tālākajā nākotnē. Salauzts deguns ir nevis boksera, bet lecīga nemākuļa vizītkarte.
Vairāk – boksa trenera, bijušā smagsvara Vasilija Šeļepjonoka rakstā.


* Sports: Ikšķilietis Gailums septīto reizi izcīna Lūša kausu; Ogres novada jauniešiem lieliski panākumi airēšanā; Sapnis par finālu izsapņots… Ogrēnieši cīnās par bronzu.

Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!