Sestdiena, 13.04.2024 15:15
Egils, Egīls, Nauris
Pirmdiena, 19. septembris, 2022 17:00

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 20. septembra numurā:

ogrenet.lv
Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 20. septembra numurā:
Pašvaldības vadība kopā ar RTU ekspertiem sākusi darbu pie energotaupības vadlīnijām. Imanta Vīksnes foto.
Pirmdiena, 19. septembris, 2022 17:00

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 20. septembra numurā:

ogrenet.lv

* Kā pārdzīvot šo apkures sezonuPārfrāzējot valdības sacerēto pantu kovidkrīzes pārlaišanai – rokas, ziepes 2 metri, par šīs apkures sezonas mantru kļūst – aukstums, tumsa, divi džemperi. Risinājumi ir, taču ar īstermiņa pasākumiem nedrīkst radīt ielaist mājās pelējuma sēni un sabojāt cilvēkiem veselību.

* Iespēja ziedot vecajiem ļaudīm
Turpmāk, nododot dzērienu iepakojumus veikala «Lidl» taromātos Ogrē, būs pieejamas divas iespējas – iegūt kvīti un izmantot pirkumu apmaksai vai arī šo naudu ziedot vientuļajiem senioriem.

* Aktuālais viedoklis. Pienākums šaut
Ja cilvēku vērtība ir paēst, pamīlēties un satikties ar draugiem, tad valsts pastāvēt nevar. Mums ir jābūt gataviem arī aizsargāt savu valsti, un ts attiecas uz katru.

* Zigurds Kincis: «Latiņu nolaist zemāk nedrīkst»
Pirms gadiem 15 tas šķita kaut kas neiedomājams, bet tagad ogrēnieši jau pieraduši, ka vasarā viņu galvenajā stadionā gandrīz katru nedēļu notiek dažādu līmeņu sacensības vieglatlētikā. «OVV» uz sarunu aicināja visu šo sacensību galveno tiesnesi Zigurdu Kinci.

* Pielāgotās «Covid-19» vakcīnas ir klāt!
Ogres novada ģimenes ārsti jau pieteikuši, vairāki arī saņēmuši un drīzumā plāno uzsākt pacientu vakcinēšanu ar pielāgotajām vakcīnām pret «Covid-19». Diemžēl, līdz ar mācību gada sākumu, jūtams «Covid-19» infekciju skaita pieaugums.

* Ar sēnēm šogad švaki!
Sēņošanas čempionāts Tomē, ik gadu pulcē kuplu dalībnieku skaitu. Un arī šogad, par spīti tam, ka sēņu mežā tik pat kā nav, to medībās devās 17 komandu. Pa visiem savāca nieka 4,1 kilogramu.

* No sirds par sevi un cilvēkiem Meņģelē
Aderkašu kalnā baltais dievnams ieaicina burvīgajos laukos. Sudrabu Edžus, Dullā Daukas takas, skatu tornis. Andra Upenieka saruna ar Meņģeles pagasta pārvaldes vadītāju Viju Kauliņu.

* Ekoskolas karogs plīvo Lielvārdē, Ikšķilē un Ogresgalā
Šogad prestižo starptautisko Zaļo karogu Latvijā saņēmušas 94 izglītības iestādes, tostarp divām izglītības iestādēm piešķirts Ekoskolu vēstnieka statuss. Apbalvoto vidū arī Ogres novada mācību iestādes.

Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!