Trešdiena, 24.04.2024 15:35
Nameda, Ritvaldis, Visvaldis
Ceturtdiena, 20. oktobris, 2022 17:02

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 21. oktobra numurā:

ogrenet.lv
Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 21. oktobra numurā:
Ceturtdiena, 20. oktobris, 2022 17:02

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 21. oktobra numurā:

ogrenet.lv

* Civilā aizsardzība pat uz papīra nestrādā
Pēc Valsts kontroles iznīcinošā ziņojuma par valsts civilās aizsardzības sistēmas nespēju efektīvi vadīt krīzes un pārvaldīt katastrofas, likumsakarīgs jautājums ir arī par situāciju Ogres novadā.

* Tomes bibliotēkai – 100!

Kopā ar Tomes pagasta bibliotēku izaugušas jau vairākas vietējo lasītāju paaudzes. Šī gaismas pils nule kā atzīmēja savu simtgadi, bet tās vadītāja Agita Freiberga - 40 darba gadus Tomes pagasta bibliotēkā.

* Mediķi vāc ziedojumus Ukrainas armijai

Ogres slimnīcas mediķi jau otro reizi iesaistās ziedojumu vākšanas akcijā, lai atbalstītu ukraiņus. Šoreiz ziedojumus vāc ar konkrētu mērķi – pasargāt Ukrainas armijas karavīrus no aukstuma.

* Ilmārs Čerbikovs: "Svīstam ne mazāk kā sportisti"

Sports nav iedomājams bez līdzjutējiem, un, ja runājam par basketbola kluba "Ogre" līdzjutējiem, tad pirmais, kurš nāk prātā, ir atraktīvais Ilmārs Čerbikovs, fanu kluba "Spektras" dibinātājs.

* Tāds īsteni svētīgs laiks...

Ogres novada literāri radošās biedrības SIRDSDOMA rudens veikums - laikā starp Miķeļiem un Mārtiņiem.

* "Krapes cukuriņa" radītājs – dārznieks Vilis Lauskis

Rudens ar ābolu ražu ir īstais brīdis, lai pastāstītu par vienu no ievērojamākajiem Latvijas dārzniekiem Vili Lauski (1887–1968), kurš lielu daļu dzīves pavadīja Krapē.

* Lielā saruna. Laikā un laikiem līdzi

Rihards Vītoliņš ir laucinieks ar darbu Rīgā, ar plašu skatu uz dzīvi, joprojām mīl savu bērnības zemi un paliek uzticīgs tai.

* Pieci portreti. Būt skolas direktoram

Šis mācību gads ir īpaši nozīmīgs piecām izglītības iestāžu vadītājām, kuras Ogres novada pedagogu saimei pievienojās tikai šogad un Starptautisko Skolotāju dienu, ko atzīmējam oktobra pirmajā nedēļā, savos kolektīvos svinēja pirmo reizi.

Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!