Ceturtdiena, 18.04.2024 05:12
Jadviga, Laura
Otrdiena, 23. augusts, 2022 08:45

Laikraksta “Ogres Vēstis Visiem” 22.augusta numurā

ogrenet.lv
Laikraksta “Ogres Vēstis Visiem” 22.augusta numurā
Otrdiena, 23. augusts, 2022 08:45

Laikraksta “Ogres Vēstis Visiem” 22.augusta numurā

ogrenet.lv

* Ogres novada jauniešiem tagad sava mājaOgres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis atgādināja, ka šī ēka savulaik bija Zemkopības ministrijas īpašums. Uzklausot jauniešu vēlmi, pašvaldības vadība nolēma šo ēku un tai piegulošo teritoriju pārņemt savā īpašumā Jauniešu mājas izveidei.

* Pilsētas svētkos atklāj lielāko kāpšanas sienu Baltijā
Īstenojot projektu Ogrē, svarīgi šķitis, lai pie mums ar kāpšanas sportu var nodarboties jebkurš – gan profesionāli sportisti, gan pilnīgi bez pieredzes šajā sporta veidā, jo gan bērniem, gan pieaugušajiem ir pieejamas dažāda augstuma un grūtības pakāpes sienas. Jaunajā objektā darbosies instruktori, treneri, notiks nodarbības, treniņi un sacensības.


* Andris Upenieks – par skolotāju streiku;
* Vai pie skolas ir labākā vieta politiskajai reklāmai?
“Šodien, 19.augustā, pulksten 13 bērniem bija ģenerālmēģinājums Ogres centrā uz lielās skatuves, pēc kura viņi devās atpakaļ uz Mūzikas skolas telpām, lai atpūstos un gatavotos koncertam. Bet kas viņus sagaida! Piedodiet, bet man ir dusmas un kauns reizē. Atnākot uz Mūzikas skolu, gandrīz pie pašām ieejas durvīm ar savu politisko telti atbraukusi reklamēties viena no politiskajām partijām. 
Sākumā viņi reklamējās pie pašām skolas durvīm, pēc brīža pārvācās 30 metrus tālāk, bet vienalga – tā ir skolas teritorija. (..) Man ir reāli pretīgi un kauns no bērnu vecākiem… Atvainojos visiem nometnes bērnu vecākiem par šādu situāciju,” tā Atvars Lakstīgala.


* Būvē Ogres slimnīcas jauno Dzemdību nodaļu;
* Fotoreportāža no Ogres pilsētas svētkiem;
* Prāvests Konstantīns Bojārs devies pelnītā atpūtā
Īsi pirms 90.dzimšanas dienas, ko atzīmēs 29.augustā, Ogres Sv.Meinarda Romas katoļu draudzes ilggadējais prāvests Konstantīnu Bojāru ir nolēmis doties pelnītā atpūtā. Par to Sv.Meinarda svētku dievkalpojumā paziņoja Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs un iepazīstināja arī ar jauno draudzes prāvestu – priesteri Modri Lāci.
Vairāk – jaunajā “OVV”.


* “Ogre United” futbolisti svin uzvaru, fani uzstāda rekordu
Spēli klātienē vēroja 823 skatītāji. Līdzšinējais 3.līgas rekords tika pārspēts par vairāk nekā 500 skatītājiem.
Vairāk – jaunajā “OVV”.

Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet ! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Teju vai 10 minūtes Ogres pilsētas svētku dalībniekus otrās dienas noslēgumā virs Ogres novada Kultūras centra priecēja krāšņs salūts.