Sestdiena, 20.07.2024 04:20
Ramona, Ritma
Ceturtdiena, 21. jūlijs, 2022 21:19

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 22.jūlija numurā:

ogrenet.lv
Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 22.jūlija numurā:
Suntažos dzimušais, Ikšķilē dzīvojošais tēlnieks Jānis Aivars Karlovs kopā ar dzīvesbiedri, mākslas zinātnieci Liju Karlovu personālizstādes “Nepakļaušanās” atklāšanā pie sava darba “Trīs zvaigznes plaukstā”. Foto no personiskā arhīva
Ceturtdiena, 21. jūlijs, 2022 21:19

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 22.jūlija numurā:

ogrenet.lv

* Jānis Aivars Karlovs: “Mani darbi ir mana dzīve”Apmeklējot galvaspilsētu, ikvienam būtu vērts apciemot arī Latvijas Nacionālo mākslas muzeju (Jaņa Rozentāla laukumā 1), kur apskatāmas divas Ogres novadnieku izstādes – lejas stāvā izcilā latviešu ainavista, gleznotāja Vilhelma Purvīša 150 gadu jubilejai veltītā izstāde, bet muzeja galvenās ēkas Kupola zālē – savā jomā ne mazāk izcilā tēlnieka, ikšķilieša Jāņa Aivara Karlova personālizstāde “Nepakļaušanās”.Vairāk – jaunajā “OVV”.

* Andris Upenieks: Vēlēt ir pilsoņa pienākums?
Arī to zina teju visi, ka partiju varas sistēma izkurtējusi, kļuvusi neefektīva un koalīcijas noturēšanas vārdā pastāvīgi jāžonglē, lai tā neizjuktu. Svilstoša rūpe, lai savtīgi saglabātos, nevis valstiskus darbus veiktu. To arī atzīst daudzi, bet nemaina neko, jo tas apdraud iepuvušās elites labsajūtu un pastāvēšanu. Tieši tāpēc, ka indivīds nevar iespaidot varas kvalitāti, daudziem vēlēšanas kļūst jo bezjēdzīgākas, jo vienaldzīgākas.


* Uzsāks ēkas pārbūvi Ikšķilē, Skolas ielā 4;
* Ķegumā no nākamā mācību gada mainīts vidusskolas nosaukums
I.Grigorjevs norāda, ka par skolas nosaukuma maiņu veikta izglītojamo, vecāku un darbinieku aptauja. Aptaujas rezultātā noskaidrots, ka 68 procenti respondentu kā labāko nosaukumu skolai minēja – Ķeguma vidusskola.


* Apvienotais koris “Upe”: pēc Vispārējiem dziesmu un deju svētkiem ASV
Pošoties Dziesmu un deju svētkiem Amerikā, tapa unikāls, Ogres vēsturē vēl nebijis projekts, – pirmo reizi vienā korī apvienojās piecu Ogres novada Kultūras centra (ONKC) koru dalībnieki – jauktā kora “Ogre”, sieviešu kora “Rasa”, jauktā kora “Grīva”, Ogres Skolotāju kamerkora un jauniešu kora “Impulss” dziedātāji. Nosaukums “Upe” šim korim izvēlēts, jo tā izpildītās dziesmas plūst kā upes ūdeņi – reizēm līgani un rāmi, bet reizēm strauji un līkumaini, turklāt Ogre atrodas divu upju – Daugavas un Ogres – krastos un cauri pilsētai vijas arī mazās upītes – Norupīte, Urga un Lebiņa.


* 4. Starptautiskā Operetes festivāla noslēgumā Ikšķilē – krāšņs Galā koncerts un “Valšu vakars”;
* Ogrē – mobilā diagnostika;
* Oveselība aicina uz bezmaksas dienas nometnēm Ķegumā un Tomē;
* Ķegumā izveido jaunu, labiekārtotu dabas taku;
* Sports: Mūsu senioriem 10 medaļas Ogres novada čempionātā; Ogres NSC audzēkņi izcīna medaļas Latvijas izlases sastāvā; Mājinieki Ogres čempionātā izcīna sešas godalgas.

Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!