Piektdiena, 24.05.2024 19:21
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Pirmdiena, 21. novembris, 2022 17:00

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 22. novembra numurā:

ogrenet.lv
Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 22. novembra numurā:
Pirmdiena, 21. novembris, 2022 17:00

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 22. novembra numurā:

ogrenet.lv

* Sieviete uzņēmējdarbībā Cik grūti vai viegli sievietei ir biznesa pasaulē? Suntažniece, četru bērnu māmiņa un uzņēmuma «MaiMai» saimniece Maija Balode atzīst, ka viegli nav, taču ar degsmi un neatlaidību viss iespējams.

* Strēlnieku piemiņai
Pieminot latviešu strēlnieku kaujas Tīnūžu muižas apkārtnē, pie Tīnūžu sākumskolas uzstādīts jauns vides objekts, bet pie Kultūras mantojuma centra «Tīnūžu muiža» – brīvdabas digitālais stends un informatīvais stends.

* Mežbrāļu godam. 56.26376º,25.78800º
«Vectēvs bija strēlnieks, tēvs sakarnieks nacionālajiem partizāniem, tēvabrālis krita kā mežabrālis... tad man ir kas jādara, lai tādus vīrus neaizmirstu,» tā teic organizācijas «Tēvijas sargi» biedrs Aigars Snikus.

* Mūziķim Harijam Zariņam nepieciešama palīdzība
Mūziķim, Ogres goda pilsonim Harijam Zariņam pirms astoņiem gadiem konstatēja ļaundabīgu audzēju. Līdz šim viņš ar slimību cīnījies pats saviem spēkiem un par saviem līdzekļiem, bet šobrīd mūziķim nepieciešama mūsu palīdzība.

* Latvijas florbolistiem 5. vieta pasaulē
Šveicē noslēdzies pasaules čempionāta florbolā vīriešiem finālturnīrs. Latvijas izlase ar Lielvārdes florbola audzēkņiem Jāni Salceviču, Tomu Akmeņlauku, Armandu Savinu un Oskaru Tūtānu sastāvā trešo reizi pēc kārtas izcīnīja augsto 5. vietu.

* Ikšķiles kausi aizceļo uz Mazsalacu un Valmieru
Ikšķiles pilsētas kausu izcīņa 64 lauciņu dambretē šogad bija pulcējusi pārstāvjus no astoņām Latvijas pilsētām un novadiem. No Ogres novada dambretistiem vislabāk veicās rembatietim Vaclavam Griņevičam un ikšķilietim Ivaram Mauriņam.

* Lai ir par ko domāt un spriest
Saruna ar farmaceiti, Birzgales pensionāru biedrības «Viršu laiks» dibinātāju un amatierteātra «Laipa» aktrisi ALDU GRAŠIŅU.

Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!