Piektdiena, 24.05.2024 20:12
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 22. decembris, 2022 17:00

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 23. decembra numurā

ogrenet.lv
Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 23. decembra numurā
Ceturtdiena, 22. decembris, 2022 17:00

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 23. decembra numurā

ogrenet.lv

* Plīts priekam un piparkūkām Specializēto darbnīcu klienti īsi pirms Ziemassvētkiem piedzīvojuši negaidītu brīnumu. Ogres ģimnāzijas 10.d klases audzēkņi un viņu vecāki uzdāvinājuši elektrisko indukcijas plīti ar cepeškrāsni.

* Godina labākos slimnīcas darbiniekus
Tuvojoties gada izskaņai, notika SIA «Ogres rajona slimnīca» gada pārskata sanāksme, kurā vadība par godprātīgu darbu arī pateicās saviem darbiniekiem.


* Politiski represētie atskatās uz 2022. gadu
Ziemassvētku laikā Ogres Politiski represēto kluba biedri tikās ikgadējā, nu jau trīsdesmit ceturtajā, konferencē, lai atskatītos uz svarīgākajiem šā gada notikumiem.


* Ogres novadā turpinās radīt un veidot
Arī nākamgad iedzīvotājiem, sabiedriskajām un nevalstiskajām organizācijām, biedrībām un nodibinājumiem būs iespēja piedalīties Ogres novada pašvaldības izsludinātajos projektu konkurss.

* Gaismas nesēji esam vien paši!
Pa kuru laiku tās lielpilsētu gaismas arī lauku miestos iedegušās? Un kas ir tie slepenie rūķi, kas novadā svētkus sarūpējuši? Ķeipenē, Madlienā, Lēdmanē un citviet staro lauki!

* Raitis Ozols: «Mums ir lielas izaugsmes iespējas»
Latvijas Florbola savienība par novembra labāko spēlētāju vīriešu 1. līgā atzina komandas «FK Ogre/PGD.LV» dalībnieku Raiti Ozolu, kurš pagājušajā mēnesī palīdzēja ogrēniešiem svinēt uzvaras visos trijos mačos, pats gūdams 17 rezultativitātes punktu.


* Lai līdzās tie, ko mīlu, būtu!
Ogres novada literāri radošās biedrības SIRDSDOMA dzejas devums decembrim, un foto kluba «Ogre» brīnišķīgās bildes svētku noskaņai.

Laikraksta nākamais numurs iznāks, piektdien 30. decembrī!

Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!